Aronas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde „Sprīdītis”

Kontakti:
e-pasts: silvijacurkste@inbox.lv

Vadītājas kab.: 64828102
Saimniecības pārzine: 64829949

Astoņus kilometrus no Madonas, ciemata Kusa pašā centrā, atrodas jauka ēka, kura jau no tālienes piesaista uzmanību ar savu gaumīgo ainavisko  izvietojumu. Deviņdesmito gadu sākumā celtā Aronas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes ēka ir paredzēta četrām pirmsskolas bērnu grupiņām. Grupu telpas ir plašas, gaišas, ērtas un pateicoties pēdējo gadu renovācijas pasākumiem, patīkami siltas. 2008. gadā atjaunotie bērnu rotaļu laukumiņi neatstāj vienaldzīgu nevienu bērnu.

     No pusotra gada vecuma līdz skolas gaitu sākumam bērni te jūtās pieskatīti, pasargāti, attīstīti atbilstoši savam vecumam un profesionāli sagatavoti skolas gaitu uzsākšanai. Par to rūpējas profesionāls ar augstu atbildības sajūtu apveltītais pieaugušo kolektīvs.

    Aronas PII „Sprīdītim” raksturīgi ir aizraujoši pasākumi, kuros ir iespēja piedalīties un parādīt savu varēšanu un prasmi ikvienas audzēknim. Tie pirmām kārtām ir latviešu gadskārtu svētki. Gadatirgi Miķeļos, masku gājieni Mārtiņos, jautrā vizināšanās Meteņos, Lielās dienas šūpošanās. Bet ir arī pasākumi, kuros bērni var „paspīdēt” ar saviem talantiem. Plaši apmeklēts pasākums „Dziedi ar…”Kontakti:
Vadītājas e-pasts: silvijacurkste@inbox.lv
Vadītājas kab.: 64828102
Saimniecības pārzine: 64829949

Mazo solistu parāde pasākumā „Draugu dziesmas”.

 Jaukus brīžus sagādājam gan māmiņām, gan vecmāmiņām viņām domātajos svētkos un protams, pašu priekam gan ziemā gan pavasarī izmantojam savus plašos laukumiņus un sportojam „Jautrajās sporta dienās”. Rudeņos savu ikdienu izraibinām ar „Krāsaino lapu ballīti”, „Jautro frizūru ballīti” ,Valentīndienu un vēl daudziem pasākumiem, kas dara prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem. Braucam ekskursijās gan pa pašu pagasta ievērojamākajām vietām, gan arī apmeklējam kaimiņu pagastus.

Tā pozitīvā gaisotnē, ikdienā apgūstot pirmsskolas izglītības programmu, svētkos izpaužoties savos talantos par saprātīgu samaksu par ēdināšanu no vecākiem, dzīvojam savus skaistākos gadus – bērnību Aronas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis”.


Vairāk par mūsu ikdienas darbiem un tradīcijām lasi prezentācijā! 
Prezentācija

© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums