NVA aicina nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties dalībai mūžizglītības pasākumos

Lai veicinātu nodarbināto un pašnodarbināto personu konkurētspēju darba tirgū, piedāvājot zināšanu un prasmju nepārtrauktas pilnveidošanas iespējas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 2024.gada 1.martā uzsāk pretendentu pieteikumu pieņemšanu datorzinību izglītības programmu apguvei. Turpinās pieteikšanās arī valsts valodas programmu apguvei. Mācības ir bez maksas, tās tiek īstenotas Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” mūžizglītības pasākumu ietvaros, izmantojot kuponu metodi.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldības policija aicina uz atbildīgu suņu turēšanu

Pilsētas vides tīrība un kārtība ir mūsu visu atbildība. Diemžēl Madonas novadā, tāpat kā citviet Latvijā, pastāv problēma ar suņu izkārnījumu nesavākšanu pēc pastaigām. Tādēļ 2024. gada pavasarī Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs šīs prasības izpildi un aicina iedzīvotājus iesaistīties cīņā pret neapzinīgiem suņu īpašniekiem un turētājiem.
iesūtīts: 23.02.2024lasīt tālāk

Asins donoru diena - 22. februārī

Iesaistīšanās asinsdonoru kustībā ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajam, kuram nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat 3 cilvēkiem!
iesūtīts: 16.02.2024lasīt tālāk

Izsludināts projektu konkurss nevalstiskajām organizācijām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam ietvaros izsludina atklāto projektu konkursu “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”. Projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai var iesniegt biedrības un nodibinājumi līdz 2024. gada 2. aprīļa plkst. 23.59. Konkursā kopējais pieejamais finansējums no valsts budžeta līdzekļiem ir 250 000,00 eiro.
iesūtīts: 16.02.2024lasīt tālāk

Reģionālā vizītē Madonu un Ērgļus apmeklējis veselības ministrs

Ceturtdien, 15. februārī, Madonas slimnīcu, ģimenes ārstus, Ērgļu slimnīcu un Ērgļu sociālās aprūpes centru apmeklēja Veselības ministrs Hosams Abu Meri. Reģionālā vizīte iesākās ar Veselības ministra, Veselības ministrijas un Nacionālā Veselības dienesta pārstāvju tikšanos Madonas slimnīcā, klātesot Madonas slimnīcas un Madonas novada pašvaldības vadībai, ārstiem.
iesūtīts: 16.02.2024lasīt tālāk

Darba devējiem, kuri nodarbina cilvēkus ar invaliditāti, NVA piedāvā darba vietas pielāgošanas pakalpojumu

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus, kuri nodarbina darbiniekus ar invaliditāti, pieteikties ergoterapeita pakalpojumam un saņemt vienreizējo dotāciju līdz 1000 eiro darbinieka ar invaliditāti darba vietas pielāgošanai nepieciešamo iekārtu, aprīkojuma un tehnisko palīglīdzekļu iegādei, piegādei un uzstādīšanai. Darba vietu pielāgošanas pasākumus bezdarba riskam pakļautām nodarbinātām personām ar invaliditāti NVA īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) Plus projekta „Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai” ietvaros.
iesūtīts: 16.02.2024lasīt tālāk

Madonas novada izglītības iestādes saņems dāvinājumu no SIA “Mikrotīkls”

2023. gada beigās Madonas novada pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļa izstrādāja un iesniedza SIA “Mikrotīkls” vairāku izglītības iestāžu pieteikums projektam, kura mērķis ir uzlabot bezvadu datortīkla nodrošinājumu izglītības iestādēs, izmantojot MikroTik piedāvāto aparatūru. Šāda iespēja radās, iesaistoties MikroTik WiFi iekārtu projektā mācību iestādēm Latvijā.
iesūtīts: 09.02.2024lasīt tālāk

Pašvaldības policija saņēmusi operatīvo transportu

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija nesen saņēmusi operatīvo transportlīdzekli VW Transporter T6. Tas ir īpaši aprīkots operatīvo uzdevumu veikšanai - ar stacionāri uzstādītām zilām bākugunīm, skaļu speciālo signālu un speciālo krāsojumu, kas atbilst Latvijas Valsts standartam. Iegādātā operatīvā automašīna ir aprīkota ar piecām sēdvietām un divām papildvietām kravas nodalījumā, aizturēto personu pārvadāšanai.
iesūtīts: 09.02.2024lasīt tālāk

Noslēgušies būvdarbi Augusta Saulieša ielā 9, Cesvainē

Šā gada sākumā noslēgušies būvdarbi ēkā Augusta Saulieša ielā 9, Cesvainē, kas īstenoti Madonas novada pašvaldības prioritārā investīciju projekta “Ēkas Augusta Saulieša ielā 9, Cesvainē telpu vienkāršota atjaunošana” ietvaros. Ēkā plānots izveidot ģimenes ārsta praksi, kā arī sakārtotas koplietošanas telpas tā, lai tās būtu mūsdienīgas.
iesūtīts: 06.02.2024lasīt tālāk

“Startē savas fotoprasmes!” - meistarklase Madonas digitālā mārketinga un sociālo tīklu dizaina darbnīcā

Šī gada 2. februārī atvērto durvju dienas ietvaros ikviens interesents varēja apmeklēt Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukums 2a, Madona) ierīkoto digitālā mārketinga un sociālo tīklu dizaina darbnīcu. Turpinot iepazīstināt ar darbnīcas piedāvājumu 29. februārī, Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros darbnīcā tiks rīkota meistarklase “Startē savas fotoprasmes!”, ko vadīs fotogrāfe Sandija Veikša
iesūtīts: 05.02.2024lasīt tālāk

Madonā skatāma ceļojošā izstāde “Tad un tagad. Latvijas Republikas Zemessardzei 30”

No 2. februāra līdz 9. februārim Madonā, Saieta laukumā būs apskatāma ceļojošā izstāde “Tad un tagad. Latvijas Republikas Zemessardzei 30”. Tā atspoguļo Zemessardzes attīstības gaitu no tās dibināšanas pirmsākumiem 1991. gada 23.augustā līdz pat mūsdienām, ietverot gan informāciju par ekipējuma, bruņojuma, formas tērpu izmaiņām laika gaitā, gan Zemessardzes uzdevumiem un struktūru.
iesūtīts: 05.02.2024lasīt tālāk

Turpinās būvdarbi Lubānas vidusskolā

Projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi Lubānas vidusskolā, Krasta ielā 6, Lubānā, Madonas novadā” Nr. 4.2.2.0/22/A/013, ietvaros Lubānas vidusskolā turpinās būvdarbi – ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas darbi. Līdz decembra mēnesim pabeigti cokola siltināšanas darbi, veikta sporta zāles logu nomaiņa, radiatoru nomaiņa un regulēšanas un balansēšanas vārstu uzstādīšana siltummezglā, lai nodrošinātu iespēju regulēt siltumenerģijas padevi, tādejādi ietaupot resursus. Lai atrisinātu lietus ūdens noteci, ap skolu izbūvēti lietus ūdens kanalizācijas tīkli. Šobrīd tiek veikta ēkas fasādes sienu siltināšana.
iesūtīts: 05.02.2024lasīt tālāk

TE IR DARBS! Aicina darbā aprūpētāju

Madonas novada pašvaldības Barkavas pansionāts uz nenoteiktu laiku aicina darbā: APRŪPĒTĀJU, profesijas standarts 532202, amatu vienību skaits - 1 slodze, stundas algas likme - 4,62 EUR.
iesūtīts: 05.02.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums