Aktuālais Sociālajā dienestā

Madonas novada Sociālais dienests 2023.gada 3.martā rīkoja sapulci ar sadarbības partneriem – Biedrība Latvijas Sarkanais krusts Madonas komiteja, Latvijas Samariešu apvienība, Biedrība bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem “Mēs saviem bērniem”, Ģimeņu atbalsta centrs Tu Ti, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centra kopienas centrs “Baltā ūdensroze”.
iesūtīts: 16.03.2023lasīt tālāk

Bērnu slimnīca sniedz ilgstošu emocionālu, sociālu un garīgu atbalstu bērniem ar smagām slimībām un viņu ģimenēm

Bērnu slimnīca uzsākusi vērienīgu projektu, kas sniedz iespējas līdz 2027. gada vidum ne tikai Bērnu slimnīcā, bet arī bērna dzīvesvietā, sadarbojoties ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, nodrošināt ģimenēm ilgstošu emocionālu, sociālu un garīgu atbalstu. Atbalsta veidus un apjomu bērniem ar smagām slimībām un viņu ģimenēm rekomendē, nodrošina un koordinē Bērnu slimnīcas speciālisti.
iesūtīts: 20.01.2023lasīt tālāk

Aicinājums par Ziemassvētku saldumu paciņām

Madonas novada Sociālais dienests aicina izņemt Ziemassvētku saldumu paciņas, kuras domātas Madonas novadā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem un, kuri neapmeklē un nav bijuši pieteikti pirmsskolas izglītības iestādēs Madonas pilsētā.
iesūtīts: 12.01.2023lasīt tālāk

TE IR DARBS! Aicina darbā MĀSU/ VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU.

Madonas novada pašvaldības Cesvaines un Dzelzavas Sociālās aprūpes centrs uz nenoteiktu laiku aicina darbā: MĀSU/VISPĀRĒJĀS APRŪPES MĀSU. Darba vieta: Cesvaines un Dzelzavas Sociālās aprūpes centrs, sociālā nodaļa “Cesvaine”, Augusta Saulieša iela 14, Cesvaine, Madonas novads, Latvija, LV
iesūtīts: 21.12.2022lasīt tālāk

Infrastruktūras attīstība sociālo pakalpojumu sniegšanai

2016. gada 1. martā Madonas novada pašvaldība ar Vidzemes plānošanas reģionu noslēdza sadarbības līgumu, īstenojot deinstitucionalizācijas (DI) plānu, ar mērķi palielināt kvalitatīvu institucionālai aprūpei alternatīvu sociālo pakalpojumu dzīvesvietā un ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu pieejamību personām ar invaliditāti un bērniem. DI pakalpojumu infrastruktūras attīstības plāna īstenošanai Madonas novadā ir paredzēts izveidot septiņus jaunus pakalpojumus un šī raksta mērķis ir sniegt ieskatu par sociālajiem pakalpojumiem bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.
iesūtīts: 28.10.2022lasīt tālāk

Iekļaujošās nedēļas aktivitātes Madonas novadā!

Vidzemes iekļaujošās nedēļas laikā, kad ikviens varēja apmeklēt un kopīgi darboties kādā no pašvaldībās izveidotajiem dienas aprūpes centriem, grupu dzīvokļiem, specializētajām darbnīcām cilvēkiem ar invaliditāti, aizvadīti 17 dažāda mēroga pasākumi, pulcējot vairāk nekā 500 darbīgu un ieinteresētu cilvēku. Pasākumi notika Cēsu, Valmieras, Alūksnes, Smiltenes, Valkas novados un arī Madonā.
iesūtīts: 28.10.2022lasīt tālāk
   1 2 3 4   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums