Sabiedrība
Izvēlne

Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku 2024

Gaidot ikgadējo starptautisko vides akciju Zemes stunda, kas šogad norisināsies 23. martā pulksten 20.30, Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar...
Sabiedrības līdzdalība

Aizvadīts Madonas novada aktīvo iedzīvotāju pasākums “Viedie ciemi...

26. februārī novada aktīvos iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, pagastu un apvienību pārvalžu vadītājus Madonas biznesa...
Sabiedrības līdzdalība
Sabiedrības līdzdalība

Par jauno lietotni "112 Latvija" un www.112.lv

Lai samazinātu laiku no iedzīvotāja zvana līdz operatīvo dienestu palīdzības saņemšanai, īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts “Vienota kontaktu centra platforma operatīvo dienestu darba atbalstam un publisko pakalpojumu piegādei”, kas uzlabo vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numura 112 zvanu apstrādi, resursu vadību un informācijas apmaiņu starp operatīvajiem dienestiem. Līdzās tam, lai informētu un izglītotu iedzīvotājus par tālruņa numuru 112 un rīcību dažādos apdraudējumos, izstrādāta jauna lietotne "112 Latvija" un tīmekļvietne www.112.lv.
iesūtīts: 22.02.2024lasīt tālāk
Sabiedrības līdzdalība

Izsludināts Madonas novada pašvaldības sociālās jomas projektu konkurss!

Madonas novada pašvaldības dome 31.01.2024. apstiprināja pašvaldības Sociālās jomas projektu konkursa nolikumu 2024.gadam (lēmums Nr. 40, protokols Nr. 2, 39.p.). Konkursa mērķis ir iesaistīt nevalstisko sektoru sabiedriski nozīmīgu sociālo programmu, aktivitāšu un pasākumu īstenošanā dažādām mērķauditorijām, palielināt sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju iesaistīšanu sociālajās aktivitātēs, mazinot viņu sociālo atstumtību.
iesūtīts: 06.02.2024lasīt tālāk
Sabiedrības līdzdalība

Izsludināts Madonas novada pašvaldības nevalstisko organizāciju iniciatīvu projektu konkurss!

Madonas novada pašvaldības dome 31.01.2024. apstiprināja pašvaldības NVO iniciatīvu projektu konkursa nolikumu 2024.gadam (lēmums Nr. 37, protokols Nr. 2, 36.p.). Konkursa mērķis ir nodrošināt atbalstu NVO iniciatīvām, kuras veicina fizisku aktivitāšu un veselīga dzīvesveida nozīmes popularizēšanu, kā arī uzlabo kopienu dzīves kvalitāti caur sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Madonas novadā.  
iesūtīts: 06.02.2024lasīt tālāk
Sabiedrības līdzdalība

Aicinām uz pasākumu “Viedie ciemi Madonas novadā – PIEREDZE, IESPĒJAS un SADARBĪBA” ikvienu novada aktīvo iedzīvotāju!

Ja Tev rūp vieta, kurā Tu dzīvo, ja Tev ir radošas idejas dzīves kvalitātes uzlabošanai kopienā, ja Tu saredzi, ka vairāk var panākt līdzdarbojoties un apvienojoties, un uzskati, ka laukos ir iespējama attīstība, tad 26.februārī gaidīsim Tevi Madonas biznesa attīstības centrā Saieta laukumā 2A, pulksten 10.00 pasākumā “Viedie ciemi Madonas novadā – PIEREDZE, IESPĒJAS un SADARBĪBA”.
iesūtīts: 25.01.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums