Sabiedrība
Izvēlne

Asins donoru diena

Valsts asins donoru centrs (VADC) rīkos izbraukumu Madonas mūzikas skolā, Blaumaņa ielā 16, Madonā, 27. jūnijā, no plkst. 09:00 līdz 13:00.
Veselības aprūpe

TE IR DARBS! Aicina darbā jaunāko inspektoru

Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija, Reģ.nr. 40900040157, aicina darbā uz nenoteiktu laiku jaunāko inspektoru.
Vakances un prakses vietas
Aktualitātes

Āra trenažieri Madonas novadā

Veltīt laiku fiziskām aktivitātēm ir ļoti svarīgi, tas uzlabo mūsu vispārējo veselību, kas rezultātā padara mūs priecīgākus un uzlabo mūsu dzīves kvalitāti. Viens no veidiem, kā pavadīt laiku aktīvi, ir izmantojot trenažierus. Āra trenažieri ir pieejami par brīvu un tos izmantot ir vienkārši. Izmantojot āra trenažierus, ir iespējams attīstīt savu spēku un trenēt dažādus muskuļus.
iesūtīts: 17.06.2024lasīt tālāk
Aktualitātes

Vidzemes plānošanas reģions izveido interaktīvo karti remigrantiem savstarpējo saikņu veidošanai

Lai radītu iespēju visiem remigrantiem kontaktēties un iepazīties, Vidzemes plānošanas reģions izveidojis jaunu platformu – interaktīvo karti. Šī karte ļaus atbraucējiem, aizpildot īsu anketu, redzēt citus atbraucējus savā tuvumā. Tādējādi remigranti varēs sazināties ar saviem novadniekiem, iespējamiem kaimiņiem, par kuriem iepriekš nav zinājuši, tuvāk iepazīties, aprunāties un veidot jaunas draudzības.
iesūtīts: 13.06.2024lasīt tālāk
Aktualitātes

Izsaki viedokli par saistošo noteikumu projektu

Madonas novada pašvaldība noskaidro sabiedrības viedokli par saistošo noteikumu projektu - Grozījumi Madonas novada pašvaldības 2022.gada 30.novembra saistošajos noteikumos Nr. 42 “Par līdzfinansējumu Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs, kas īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmas".
iesūtīts: 12.06.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums