Iniciatīvu parāde "Laiks labiem darbiem!"

Arī šī gada oktobrī Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar novada pašvaldību, aicina Madonas novada vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus, ģimenes un bērnu, jauniešu neformālās grupas visu oktobri veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”.
iesūtīts: 29.09.2021lasīt tālāk

15.oktobrī notika Izglītības pārvalžu un pašvaldību izglītības speciālistu seminārs (VISC, Skola2030)

“Pasaule ir tik gaiša un laimīga, cik laimīgu mēs to mākam ieraudzīt un citiem parādīt”, ar šādiem K.Skalbes vārdiem savu runu seminārā iesāka Kaspars Špūle (VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs), kurš daudz un plaši runāja par aktualitātēm valsts pārbaudījumu norisē, par sasniegtajiem skolēnu rezultātiem centralizētajos eksāmenos, par to, kādas tad būs izmaiņas 2021./2022.m.g.
iesūtīts: 20.10.2021lasīt tālāk

Seminārs Madonas novada skolotājiem par Junior Achievement Latvia programmu izmantošanu skolu programmās

Junior Achievement Latvia – sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Šīs organizācijas misija ir veicināt Latvijas tautsaimniecības attīstību, iesaistoties jaunatnes izglītošanā, uzņēmējspēju veicināšanā un jaunās uzņēmēju paaudzes veidošanā, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi, atbilstoši ekonomikai Latvijā, Eiropā un pasaulē.
iesūtīts: 18.10.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika