Vairāk nekā 50 000 dalībnieku Karjeras nedēļā iepazinuši karjerai un dzīvei noderīgas prasmes

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā Karjeras nedēļā, kuras tematika šogad bija “Tavs prasmju portfelis”, skolās klātienē un tiešsaistē notikuši vairāk nekā 2000 pasākumu, kuros kopumā iesaistījušies vairāk nekā 50 000 dalībnieku. Karjeras nedēļa norisinājās jau vienpadsmito reizi, un tās laikā, no 16. līdz 20. oktobrim, skolēni varēja atklāt un pilnveidot karjerai un dzīvei noderīgas prasmes, savukārt vecāki un pedagogi – saņemt ieteikumus, kā palīdzēt bērniem un jauniešiem karjeras izvēlē.
iesūtīts: 27.10.2023lasīt tālāk

Vebinārs “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”

Liepājas Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs sadarbībā ar EPALE platformu, Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultāti un Biznesa vadības koledžu 2023.gada 23.novembrī no plkst.16.00–18.40 organizē vebināru “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”, kurā būs iesēja iedvesmoties un dzirdēt pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības pieredzes stāstus.
iesūtīts: 21.11.2023lasīt tālāk

Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!

Iestājoties tumšajiem rudens vakariem, Autotransporta direkcija (ATD) aicina pievērst uzmanību mazākajiem sabiedriskā transporta pasažieriem, tādēļ visu oktobri tiek rīkota kampaņa “Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!”. Kampaņas laikā, š.g. 19. oktobrī, pirmo reizi visā Latvijā tiks aizvadīta Bērniem drošas pārvietošanās diena!
iesūtīts: 16.10.2023lasīt tālāk

Satraukumam par izglītības iestādēs saņemtajiem draudu e-pastiem nav pamata; mācību process turpinās

Mācību process Madonas novada izglītības iestādēs turpinās, sadarbībā ar atbildīgajiem dienestiem un saskaņā ar to sniegtajiem norādījumiem! Darbinieki ir veikuši izglītības iestāžu vizuālās pārbaudes un turpina sekot līdzi situācijai uz vietas, kā arī aktuālākajai informācijai valstī kopumā! Valsts policija aicina iedzīvotājus sekot policijas rekomendācijām un saglabāt mieru – SATRAUKUMAM NAV PAMATA.
iesūtīts: 11.10.2023lasīt tālāk

Diskusija “Pieredze un vajadzības pieaugušo izglītības jomā”

Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības attīstības aģentūras darbinieki strādā pie jaunas pieaugušo izglītības koncepcijas. Lai izzinātu dažādu mērķa grupu pieredzi un vajadzības pieaugušo izglītības jomā 9.oktobrī Madonas biznesa attīstības centrā uz diskusiju tikās jomu speciālisti, nevalstisko organizāciju un Madonas novada pašvaldības pārstāvji, lai palīdzētu izvērtēt līdz šim īstenotās pieaugušo izglītības aktivitātes un sniegtu noderīgu informāciju turpmāko pieaugušo izglītības atbalsta pasākumu plānošanai un īstenošanai.
iesūtīts: 09.10.2023lasīt tālāk

Madonas Valsts ģimnāzijai - 20

Jau 1996. gadā Latvijas izglītības sistēmas krustcelēs parādījās jauna ceļa norāde- pirmās 8 valsts ģimnāzijas: Alūksnē, Cēsīs, Siguldā, Jēkabpilī, Preiļos, Viļakā un divas Rīgā. Bet 2003. gadā tām piepulcējās Dobeles, Jelgavas un Madonas Valsts ģimnāzija. Te arī sākās Madonas Valsts ģimnāzijas vēsture, iestāde dibināta no jauna, atsevišķa izglītības iestāde, pārņemot daļu personāla un vecāko klašu skolēnus kā bāzi iesākumam no Madonas pilsētas vidusskolas. Šī varētu būt atbilde uz sabiedrības neizpratni par to, kāpēc mēs svinam savu 20- gadi, ja skola Madonā pastāv jau teju 100 gadus…
iesūtīts: 27.09.2023lasīt tālāk

Madonas BJC piedāvājums bērniem un jauniešiem

Madonas novada bērniem un jauniešiem ir iespēja iesaistīties Madonas Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pulciņos. Tiek piedāvāta divdesmit viena interešu izglītības programma vizuālās, vizuāli plastiskās mākslas, mūzikas, teātra, tehniskās jaunrades, mājsaimniecības un citās jomās. Izveidotas arī sešas jaunas programmas.
iesūtīts: 05.09.2023lasīt tālāk

Madonas Valsts ģimnāzijai - 20!

Madonas Valsts ģimnāzija aicina absolventus, bijušos darbiniekus un sadarbības partnerus 20. oktobrī uz tikšanos mūsu jaunajā mājvietā Skolas ielā 10, Madonā!
iesūtīts: 04.09.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums