PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Amatiermākslas kolektīvu festivāls “Aiviekstes svētki 2022 - sudraba viļņos”

Jau kopš seniem laikiem mūsu senči apmetās uz dzīvi upju un ezeru krastos. Aiviekstes upe rāmi apskalo Gaigalavas, Bērzpils, Lazdukalna, Lubānas, Ošupes, Indrānu, Barkavas, Praulienas, Mētrienas, Ļaudonas, Kalsnavas, Aiviekstes, Variešu, Krustpils, Pļaviņu teritorijas un „Aiviekstes svētkos” priecājamies visus upes krastos dzīvojošos ļaudis un viesus satikt Lubānā. Laikam mainoties mainās teritoriju nosaukumi, bet tas ļauj svētkiem kļūt vēl krāsainākiem un košākiem. Priecāsimies Jūs redzēt Lubānā 2022. gada 9. jūlijā!
iesūtīts: 06.06.2022lasīt tālāk

TDA "Vidzeme" svin 60 gadu jubileju

Šogad Madonas pilsētas kultūras nama Tautas deju ansamblis "Vidzeme" svin savu 60 gadu pastāvēšanas gadadienu 9.jūlijā 19.00 organizējot Jubilejas koncertu, kurā satiksies ne tikai šī brīža pamatsastāvi, bet arī dejotāji, kam TDA "Vidzeme" vēl joprojām sirdī tuvs.
iesūtīts: 27.06.2022lasīt tālāk

Aviācijas festivāls Degumnieku lidlaukā

Aviācijas svētki Madonas novada Degumnieku lidlaukā tiek organizēti kopš 2011. gada. Arī šogad plānotajos aviācijas svētkos iecerēts saglabāt skatītājiem jau ierasto formātu. Ar savu uzstāšanos atgriezīsies daudzkārtējais pasaules aerobātikas čempions no Lietuvas – Jurgis Kairys. Daugavpils izpletņlēcēji demonstrēs lēcienus no dažādiem augstumiem gan individuāli, gan tandēmā. Lidos dažādu veidu lidmašīnas, autožīri, helikopteri un paraplāni. Visus šo lidaparātus varēs apskatīt arī uz zemes un aprunāties ar pilotiem. Apmeklētājiem kopā ar pilotiem būs iespēja veikt iepazīšanās lidojumus Lubānas ezera apkārtnē.
iesūtīts: 27.06.2022lasīt tālāk

Izrāde “Lielais loms” Madonas estrādē

Gluži kā sena skaņu plate A. Brigaderes luga “Lielais loms” aizsauc laikos, kad debesis bija zilākas un zāle zaļāka. Bet ļaudis tādi paši kā šodien – mīlestības alkstoši un meklējoši.
iesūtīts: 09.06.2022lasīt tālāk

25. latviešu mūzikas svētki

No 27. jūlija līdz 6. augustam Madonas novadā notiks 25. latviešu mūzikas svētki. Skanēs labākais no latviešu komponistu klasikas un laikmetīga skaņuraksta izcilu mūziķu sniegumā. Vairākos koncertos gaidāmi pirmatskaņojumi. Topošie mūziķi un komponisti piedalīsies ikgadējās meistarklasēs.
iesūtīts: 27.06.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums