PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Iespēja noskatīties Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja organizētos zinātniskos lasījumus.

2022. gada 29. novembrī Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs tiešsaistē organizēja zinātniskos lasījumus “Nesenās vēstures pētniecība. Pieredze. Problēmas”. Šajos lasījumos piedalījās atmiņu institūciju – muzeja, bibliotēkas, arhīva speciālisti, Latvijas universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta un Latvijas Kultūras akadēmijas Kultūras un mākslu institūta pētnieki.
iesūtīts: 07.12.2022lasīt tālāk

Madonā muzicēs Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins

18.decembrī Madonas pilsētas kultūras namā plkst. 18.00 notiks koncerts “Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins Ziemassvētkos”. Mūziķes Katrīnas Gupalo un pianista Andreja Osokina Ziemassvētku programmā skanēs dziesmas un skaņdarbi svētku noskaņās un spilgtākās kompozīcijas no mūziķu līdzšinējā repertuāra.
iesūtīts: 22.11.2022lasīt tālāk

Madonā uzstāsies eksperimentālās mūziķes no Ukrainas

17. decembrī, 18:00 MABOCA galerijā Visuma Centrs 2 (Poruka ielā 4, Madonā) noritēs eksperimentālās mūzikas koncertvakars, kurā piedalīsies projekti no Ukrainas bryozone un Maryana Klochko, kā arī pašmāju mūziķi Svēte un UG UG UGG UGG. Sadarbībā ar MABOCA pasākumu rīko biedrība Skaņu mežs un novatoriskās mūzikas platforma SHAPE+. Pasākumu, kas notiek Skaņu meža koncertsērijas “1-2 cauri!” ietvaros, atbalsta Gētes institūts Latvijā, Eiropas Savienības programma Radošā Eiropa un LR Kultūras ministrija. Ieeja bezmaksas.
iesūtīts: 06.12.2022lasīt tālāk

Pieteikšanās Vidzemes mākslinieku izstādei “Zeme deg”

VIDZEMES MĀKSLINIEKU TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madonas, Cēsu, Valmieras, Siguldas, Alūksnes, Valkas un Limbažu novados. Šogad tā būs MADONA – Vidzemes augstienes sirds, ar savām kultūrvēsturiskajām un mākslas tradīcijām. Īpaši nozīmīga šī izstāde būs Madonas novadpētniecības un mākslas muzejam, kura būs pirmā izstāde pēc renovācijas darbiem, ar kuru tiks atkal vērtas durvis Izstāžu zālēs apmeklētājiem un mākslas cienītājiem.
iesūtīts: 24.11.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums