Donoru diena Madonā 23. septembrī!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 17.09.2021lasīt tālāk

Tiesībsargs izsludina tradicionālo konkursu “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”

Šoruden jau septīto gadu tiesībsargs kopā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina pieteikt cilvēkus un nevalstiskās organizācijas konkursam “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”. Tā mērķis ir identificēt labās prakses piemērus, izcelt un novērtēt individuālus sasniegumus, kā arī sekmēt Latvijas nevalstisko organizāciju darbu.
iesūtīts: 09.09.2021lasīt tālāk

Jānodrošina zobārstniecības pakalpojumu pieejamību bērniem

Aktuāla problēma Madonas novadā ir bērniem zobārstniecības jautājumā. Parka ielā 6 ar Domes atbalstu ir izveidots zobārstniecības kabinets, kur bērniem ir iespēja saņemt arī higiēnista pakalpojumu. Šobrīd zobārste atrodas ilgstošā atvaļinājumā un nav iespējams atrast zobārstu, kas piekristu aizvietot.
iesūtīts: 09.07.2021lasīt tālāk

SIA "Madonas slimnīca" informē...

No š.g. 19.maija, uz remontdarbu laiku, tiek slēgta ieeja Nr.5. Pacientu plūsma uz Ambulatoro nodaļu, Vakcinācijas kabinetiem, stacionāra nodaļām un Laboratoriju, kā arī Mēness aptieku tiek organizēta pa ieeju Nr.4.
iesūtīts: 20.05.2021lasīt tālāk

Par sociālo darbu ārkārtējas situācijas laikā!

Šajā gadā valstī notiek globāli notikumi, kuri ir likuši adaptēties arī sociālajam dienestam, sociālajam darbam. Kāds tad ir sociālais darbs ārkārtējos apstākļos un kādas ir sociālā darba iespējas un risinājumi? Sociālais dienests savu darbu turpina, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus.
iesūtīts: 18.12.2020lasīt tālāk

Veselības ministrija aicina uz tiešsaistes sarunu cikla turpinājumu - vakcinācija pret Covid-19 un diabēts

2.septembrī, no plkst. 13:00 līdz 13:30 notiks tiešsaistes sarunu cikla par vakcināciju pret Covid-19 nākošā tiešraide. Šīs dienas tēma ir vakcinācija pret Covid-19 un Cukura diabēts, un uz iedzīvotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem atbildēs LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta endokrinoloģe Kristīne Ducena un Latvijas Diabēta federācijas prezidente, endokrinoloģe, diabetoloģe Indra Štelmane.
iesūtīts: 01.09.2021lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 12.08.2021lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika