Madonas novada Centrālās administrācijas attīstības nodaļas vecākais speciālists sporta jomā Māris Gailums – telefons: 29478365 fakss - 64860079 e - pasts: maris.gailums@madona.lv

Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais – 64821192; 26529414 fakss – 64821192 e - pasts: sportaskola@e-madona.lv

Madonas pilsētas sporta centra saimniecības daļas vadītājs  Valdis Beļavnieks – telefons 64821192; 26377492 fakss – 64821192 e – pasts sportaskola@e-madona.lv

Sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils” vadītājs Gunārs Ikaunieks – telefons 26396032 fakss – 64821192 e – pasts gunars21@inbox.lv

Madonas novada sporta darba organizatori vai kontaktpersons

pagastu un apvienību pārvaldēs

N.p.k.

Pārvalde

Vārds Uzvārds

Kontakti

1.

Aronas pagasta pārvalde

Vents Ikaunieks

26325924 vents2005@inbox.lv

2.

Barkavas pagasta pārvalde

Vineta Moroza

26300375 vineta.moroza@madona.lv

3.

Bērzaunes pagasta pārvalde

Edgars Lācis

20249112 berzaune@madona.lv

4.

Cesvaines apvienības pārvalde

Dzintars Tonnis

26563464 dzinncha@inbox.lv

5.

Dzelzavas pagasta pārvalde

Aiva Sudraba

26601691 aiva.sudraba@madona.lv

6.

Ērgļu apvienības pārvalde

Aldis Jēkabsons

26101152 jekabsonsaldis@inbox.lv

7.

Kalsnavas pagasta pārvalde

Madara Mažajeva

26226179 madarai20@inbox.lv

8.

Lazdonas pagasta pārvalde

Lauris Krievs

28080461 lauris.krievs@madona.lv

9.

Liezēres pagasta pārvalde

Sandra Briede

27574566 1969sandra@inbox.lv

10.

Lubānas apvienības pārvalde

Māris Valainis

26649344 maris.valainis@madona.lv

11.

Ļaudonas pagasta pārvalde

Anna Kļaviņa

26209794 anna.klavina@madona.lv

12.

Mārcienas pagasta pārvalde

Jevgēnijs Tarasovs

22412172 jevgenijstarasovs@inbox.lv

13.

Mētrienas pagasta pārvalde

Artūrs Fridrihsons

29360759 arturs.fridrihsons@madona.lv

14.

Ošupes pagasta pārvalde

Ričards Strods

20370130 ricis123@inbox.lv 

15.

Praulienas pagasta pārvalde

Linda Kalniņa

28396295 linda.kalnina@madona.lv 

16. Sarkaņu pagasta pārvalde Klāvs Sveķis  25123658 klavs.svekis@madona.lv 
17. Vestienas pagasta pārvalde Juris Švarcs 29755976 juris.svarcs@madona.lv 
18. Madonas pilsēta Guntis Ķeveris 26325419 guntis.keveris@madona.lv


© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums