Pašvaldība

NVA aicina nodarbinātos un pašnodarbinātos, kuriem nepieciešams apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes, pieteikties dalībai mūžizglītības pasākumos

Lai veicinātu nodarbināto un pašnodarbināto personu konkurētspēju darba tirgū, piedāvājot zināšanu un prasmju nepārtrauktas pilnveidošanas iespējas, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 2024.gada 1.martā uzsāk pretendentu pieteikumu pieņemšanu datorzinību izglītības programmu apguvei. Turpinās pieteikšanās arī valsts valodas programmu apguvei. Mācības ir bez maksas, tās tiek īstenotas Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” mūžizglītības pasākumu ietvaros, izmantojot kuponu metodi.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk
Sabiedrība ▸ Sabiedrības līdzdalība

Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku 2024

Gaidot ikgadējo starptautisko vides akciju Zemes stunda, kas šogad norisināsies 23. martā pulksten 20.30, Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar uzņēmumu Tetra Pak aicina pieteikties konkursam Klimata vēstnieks 2024. Šogad konkursa mērķis ir īpaši izcelt un godināt cilvēkus, kuri ikdienā skaļi runā par vides un klimata aktualitātēm un motivē sabiedrību līdzdarboties.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk
Nozares ▸ Sports

Kaparkalējs pārspēj Pasaules kausā trīsdesmitniekā tikušo Igaunijas līderi un uzvar LČ un FIS sprintā

“Fischer Slēpošanas centrā” Siguldā notikušajā Latvijas čempionātā distanču slēpošanā FIS sprinta sacensībās dramatiskajā un ļoti aizraujošajā finālā vīriešiem kritienu piedzīvoja viens no galvenajiem favorītiem madonietis Raimo Vīgants, bet spraigajā duelī par uzvaru Eiropas Jaunatnes Ziemas olimpiskā festivāla (EJZOF) čempions no Madonas Lauris Kaparkalējs pārspēja Pasaules kausa posmos vairākas reizes trīsdesmitniekā tikušo igauni Martinu Himmu, pēc gada pārtraukuma atkal kļūstot par sprinta čempionu. Sievietēm uzvarēja igauniete Teilora Ojaste, bet pārliecinoši labākā no Latvijas bija otro vietu ieguvusī Kitija Auziņa, nosargājot sprinta čempiones titulu.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk
Sabiedrība ▸ Sabiedrības līdzdalība

Aizvadīts Madonas novada aktīvo iedzīvotāju pasākums “Viedie ciemi Madonas novadā. PIEREDZE. IESPĒJAS. SADARBĪBA.”

26. februārī novada aktīvos iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, pagastu un apvienību pārvalžu vadītājus Madonas biznesa attīstības centrā pulcināja pasākums “Viedie ciemi Madonas novadā. PIEREDZE. IESPĒJAS. SADARBĪBA.”. Ar viedo ciemu koncepciju iepazīstināja un pasākumu vadīja “Latvijas Lauku forums” padomes loceklis un Eiropas Lauku pakta koordinācijas grupas loceklis Āris Ādlers. Savā prezentācijā viņš uzsvēra, ka Vieds ciems ir kopiena, kas negaida, kad pārmaiņas notiks ar viņiem, bet rīkojas, lai ietekmētu savu nākotni, un izmanto jaunus un inovatīvus risinājumus, lai veicinātu spēju pastāvēt, kas balstīta uz vietējām stiprām pusēm un iespējām.
iesūtīts: 28.02.2024lasīt tālāk
Nozares ▸ Kultūra

Literāro vēstuļu konkurss „Es rakstu Rakstītājai”, kas veltīts Broņislavai Martuževai

Madonas novada bibliotēka aicina piedalīties Latvijas skolu vidusskolēnus konkursā, kas norit mūsu novadnieces, dzejnieces, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieres B.Martuževas 100.jubilejas gadā. Autore vienmēr atbalstījusi Madonas novada bibliotēkas Dzejas dienu un novada autoru – savējo radošās aktivitātes. Vēlamies izgodāt B. Martuževu un veicināt viņas vārda, dzīvesstāsta, gara spēka un vieduma atpazīstamību, sirdsgudrības un pamatvērtību nezūdamību.
iesūtīts: 27.02.2024lasīt tālāk
Nozares ▸ Kultūra

Pasniegti Madonas novada apbalvojumi “Gada balva kultūrā - 2023”

Turpinot 2023. gadā iedibināto tradīciju – novērtēt novada kultūras personības, radošumu, jaunradi, izcelt materiālas un nemateriālas kultūras vērtības un panākumus, godināt un sveikt kultūras darbiniekus, māksliniekus, radošos kolektīvus, biedrības, producentus, kā arī Madonas novadā notikušo kultūras pasākumu organizatorus, kuri nozīmīgi ietekmējuši Madonas novada kultūrvides attīstību, - sestdien, 24. februārī, Ērgļu saieta namā tika pasniegti Madonas novada apbalvojumi “Gada balva kultūrā” par Madonas novadā 2023. gadā notikušiem kultūras un mākslas notikumiem un sasniegumiem dažādās kultūras jomās un žanros.
iesūtīts: 27.02.2024lasīt tālāk
Pašvaldība

Madonas novada pašvaldības policija aicina uz atbildīgu suņu turēšanu

Pilsētas vides tīrība un kārtība ir mūsu visu atbildība. Diemžēl Madonas novadā, tāpat kā citviet Latvijā, pastāv problēma ar suņu izkārnījumu nesavākšanu pēc pastaigām. Tādēļ 2024. gada pavasarī Madonas novada un Varakļānu novada pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs šīs prasības izpildi un aicina iedzīvotājus iesaistīties cīņā pret neapzinīgiem suņu īpašniekiem un turētājiem.
iesūtīts: 23.02.2024lasīt tālāk
Sabiedrība ▸ Sabiedrības līdzdalība

Par jauno lietotni "112 Latvija" un www.112.lv

Lai samazinātu laiku no iedzīvotāja zvana līdz operatīvo dienestu palīdzības saņemšanai, īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts “Vienota kontaktu centra platforma operatīvo dienestu darba atbalstam un publisko pakalpojumu piegādei”, kas uzlabo vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numura 112 zvanu apstrādi, resursu vadību un informācijas apmaiņu starp operatīvajiem dienestiem. Līdzās tam, lai informētu un izglītotu iedzīvotājus par tālruņa numuru 112 un rīcību dažādos apdraudējumos, izstrādāta jauna lietotne "112 Latvija" un tīmekļvietne www.112.lv.
iesūtīts: 22.02.2024lasīt tālāk
Nozares ▸ Sports

Aizvadīts Latvijas skolu Ziemas festivāls

Ar vairāk nekā tūkstoš dalībniekiem, sacenšoties 120 skolām, pagājušās nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas skolu Ziemas festivāls. Sacenšoties 13 sporta veidos, rezultātu kopvērtējumā labāko rezultātu uzrādīja Jelgavas 4. vidusskola, 2. vietā – Siguldas Valsts ģimnāzija un 3. vietā – Madonas Valsts ģimnāzija. Ziemas festivāla dalībnieki sacentās biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, frīstaila snovbordā, hokejā 3×3, slidošanā, ragaviņu braukšanā, ziemas orientēšanās ar slēpēm, frīstaila slēpošanā, ziemas volejbolā, disku golfā un galda hokejā.
iesūtīts: 20.02.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums