Vingrošana Madonā Priežu kalnā

Aicinām uz veselību veicinošas vingrošanas nodarbībām svaigā gaisā. Pirmdienās u ceturtdienās, sākot ar 3 oktobri, Madonā, Priežu kalna trenažieru laukumā vingrot gribētājus gaidīs sertificēts fizioterapeits Emīls Ozoliņš.
iesūtīts: 23.09.2022lasīt tālāk

Orientēšanās Aronas pagastā

Mūsdienu pasaulē plašu popularitāti ir ieguvuši dažādi treniņi, velotrenažieri, kā arī citi sportošanas veidi, un var šķist, ka ir nepieciešami daudzi rīki, lai sasniegtu optimālu aktivitāšu daudzumu dienā. Taču tā nemaz nav – pētnieki vēl joprojām apgalvo, ka regulāras aktivitātes svaigā gaisā ir lielisks veids, kā uzlabot savu veselību un uzturēt sevi formā. Orientēšanās - vienkāršs un efektīvs līdzeklis!
iesūtīts: 23.09.2022lasīt tālāk

Nūjošana Degumniekos

Nūjošana ir dabiska un enerģiska iešana, izmantojot īpaši veidotu nūjošanas nūju pāri. Nūjojot saglabājas dabiska, no biomehānikas viedokļa pareiza gaita un stāja. Aicinām uz nūjošanas nodarbību kopā ar treneri Ilvija Kecko. Uz tikšanos Degumniekos!
iesūtīts: 14.09.2022lasīt tālāk

Nodarbība par mazuļa zīdīšanu

Bēbīšu skoliņa "Asniņš piedāvā kārtējo nodarbību jaunajiem un topošajiem vecākiem. 15. septembrī - nodarbība ,,Bērna zīdīšana - teorija un prakse”
iesūtīts: 13.09.2022lasīt tālāk

Nodarbība ,,Mamma – mazulis - Tētis”

Bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā nodarbību ,,Mamma – mazulis - Tētis” , kurā viesosies Iveta Gargurne, praktizējoša sistēmiskā ģimenes psihoterapeite.
iesūtīts: 31.08.2022lasīt tālāk

Turpinās deju un kustību nodarbības

Arī septembrī kopienas centrā "Baltā ūdensroze" plānotas deju un kustību nodarbības bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem, viņu atbalsta personām un citiem interesentiem.
iesūtīts: 25.08.2022lasīt tālāk

Veselības nedēļa Mētrienas pagastā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros, aicinām uz aktivitātēm veselības nedēļā Mētrienas pagastā.
iesūtīts: 16.08.2022lasīt tālāk

Nūjošana Vestienas pagastā

Aicinām uz nūjošanas nodarbībām Vestienas pagastā! Nūjošana ir ne tikai ir lielisks un patīkams līdzeklis pret stresu, bet arī uzlabo veselību, veicina veselīgu sirds un asinsrites sistēmas darbību, kā arī ir sabiedrotais tiem, kas vēlas samazināt ķermeņa svaru. Nūjošana ir īpaši piemērota sēdoša darba darītājiem, jo plašie roku vēzieni izkustina saspringušos plecus un sprandu.
iesūtīts: 16.08.2022lasīt tālāk

Nodarbība par mutes dobuma profilaksi

Bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā Nodarbību ,,Mutes dobuma veselības profilakse grūtniecēm un mazuļiem” , kurā viesosies Ksenija Vilšķērste diplomēta zobu higiēniste.
iesūtīts: 03.08.2022lasīt tālāk

Veselību veicinoša nometne

Veselības veicināšanas projekta ietvaros bērniem iespēja izbaudīt vasaru un gūt jaunas prasmes nometnē, kas notiks viesu namā "Sniegi" no 7. augusta.
iesūtīts: 01.08.2022lasīt tālāk

Deju un kustību nodarbības

Deju un kustību nodarbības bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī viņu atbalsta personām un citiem interesentiem, kopienas centrā "Baltā ūdensroze" turpināsies arī augustā.
iesūtīts: 31.07.2022lasīt tālāk

Madonas novada senioru konference

Aicinām Madonas novada seniorus uz tradicionālo konferenci, lai uzzinātu, ko vēl var darīt, lai veselīgu miesu un mundru garu saglabātu pēc iespējas ilgāk.
iesūtīts: 29.07.2022lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums