Mazuļu peldināšanas nodarbība

Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

Veselīga uztura meistarklase Cesvainē

Nav šaubu, ka labākais ir mājās gatavots ēdiens. Tāpat, nevienam nav noslēpums, kas reizēm pietrūkst zināšanu un arī ideju veselīgas maltītes gatavošanai. Lai Jūs iedvesmo tikšanās ar Antra Gotlaufa Cesvainē!
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

Veselīga uztura meistarklase Lubānā

Aiz muguras svētku laiks, kad tika sātīgi ēsts un dzerts. Kā būtu ar kaut ko interesantu ikdienai? Pārtikas tehnoloģe Antra Gotlaufa sarūpējusi kārtējās ātri, lēti un veselīgi pagatavojamās maltītes receptes. Lai prieks radoši līdzdarboties!
iesūtīts: 14.01.2023lasīt tālāk

,,Vesela māmiņa, vesels bērniņš – pēcdzemdību periods“

Pēcdzemdību periods mēdz būt rūpju pilns lolojot tik tikko pasaulē nākušo bērniņu, tāpēc, gādībā par jaunās māmiņas veselību, nodarbībā ,,Vesela māmiņa, vesels bērniņš – pēcdzemdību periods“ runāsim par profilaktiskajiem fizioterapijas pasākumiem, ko ir vērts ievērot grūtniecības laikā, lai sagatavotu savu ķermeni palielinātajai slodzei, kas jāiztur mazuļa gaidību un aprūpes periodā.
iesūtīts: 27.11.2022lasīt tālāk

Vingrošana tiešsaistē

No 1. decembra tiek atsāktas veselību veicinošas vingrošanas nodarbības tiešsaistes platformā ZOOM. Aicinām sekot informācijai projekta facebook lapā, lai uzzinātu tiešsaistes piekļuves saiti.
iesūtīts: 21.11.2022lasīt tālāk

Nodarbība ,,Jauno vecāku izaicinājumi”

Nodarbībā sertificēta bērnu aprūpes māsa pastāstīs, kas ir normāls jaundzimušā fizioloģiskais stāvoklis, kā arī sniegs ieskatu par dažādiem jaundzimušā veselību un attīstību raksturojošiem izaicinājumiem, ar ko dažkārt nākas saskarties jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 21.11.2022lasīt tālāk

Peldētprasmes nodarbības mazuļiem

Aicinām uz nodarbībām "Mazuļa agrīna peldināšana” (no 6mēn. līdz 1,5g.v.) un (no 1,6g.v. līdz 3g.v.) . Peldēšanas nodarbības stiprina sirds un asinsvadu sistēmas, atslogo mugurkaulu un locītavas. Peldēšana pozitīvi ietekmē bērna centrālo nervu sistēmu, palīdzot viņam kļūt mierīgākam, emocionāli līdzsvarotākam. Vingrinājumi ūdenī ieteicami bērniem ar paaugstinātu muskuļu tonusu. Uzlabo imunitāti. Nodarbības kopā ar vecākiem uzlabo savstarpējo emocionālo saikni.
iesūtīts: 06.11.2022lasīt tālāk

Nūjošana Kalsnavas pagastā

Nūjošana ir piemērota visos gadalaikos – arī drēgnajos rudens un ziemas mēnešos. Vēsajā sezonā nūjošana palīdz stiprināt imunitāti un izvairīties no saslimšanām un vīrusiem. Nūjošanas speciālisti novērojuši, ka tie cilvēki, kuri nūjo arī rudenī un ziemā, šajā periodā mazāk slimo, jo aktivitātes svaigā gaisā palīdz organismu sagatavot ziemai. Uzlabojas arī emocionālā pašsajūta, jo mazinās stress un depresijas risks, paaugstinās miega kvalitāte, nostiprinās sirds un asinsvadu sistēma, uzlabojas gremošanas sistēmas darbība. aicinām uz nūjošanu trenera vadībā - šoreiz Kalsnavas pagastā!
iesūtīts: 12.10.2022lasīt tālāk

Vingrošana Madonā Priežu kalnā

Aicinām uz veselību veicinošas vingrošanas nodarbībām svaigā gaisā. Pirmdienās u ceturtdienās, sākot ar 3 oktobri, Madonā, Priežu kalna trenažieru laukumā vingrot gribētājus gaidīs sertificēts fizioterapeits Emīls Ozoliņš.
iesūtīts: 23.09.2022lasīt tālāk

Orientēšanās Aronas pagastā

Mūsdienu pasaulē plašu popularitāti ir ieguvuši dažādi treniņi, velotrenažieri, kā arī citi sportošanas veidi, un var šķist, ka ir nepieciešami daudzi rīki, lai sasniegtu optimālu aktivitāšu daudzumu dienā. Taču tā nemaz nav – pētnieki vēl joprojām apgalvo, ka regulāras aktivitātes svaigā gaisā ir lielisks veids, kā uzlabot savu veselību un uzturēt sevi formā. Orientēšanās - vienkāršs un efektīvs līdzeklis!
iesūtīts: 23.09.2022lasīt tālāk

Nūjošana Degumniekos

Nūjošana ir dabiska un enerģiska iešana, izmantojot īpaši veidotu nūjošanas nūju pāri. Nūjojot saglabājas dabiska, no biomehānikas viedokļa pareiza gaita un stāja. Aicinām uz nūjošanas nodarbību kopā ar treneri Ilvija Kecko. Uz tikšanos Degumniekos!
iesūtīts: 14.09.2022lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums