Teatrālā "KABATA" piepildīta

Laika posmā no 15. līdz 19. augustam Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā "KUBS" tika aizvadīta teātra nometne "KABATA" jauniešiem.Tās ietvaros jaunieši apguva jaunas zināšanas un prasmes kā klasiskā, tā arī improvizācijas teātra jomā. Katru dienu ar dalībniekiem strādāja pieaicināti speciālisti un nedēļas garumā veidota kopīga izrāde.
iesūtīts: 24.08.2022lasīt tālāk

Jaunieši aicināti piedalīties festivālā "Projektu nakts 2022"

Vasara ir laiks jauniešiem, smeltos iedvesmu, izbaudītu silto un patīkamo laiku un nelielo atpūtas brīdi starp mācībām un studijām, lai gūtu pirmo vai kārtējo darba pieredzi un skolā vai augstskolā gūtās iemaņas pārbaudītu praksē. Vienlaikus vasara ir īstais brīdis, lai izmēģinātu ko nebijušu – apgūt jaunas prasmes, pilnveidotu kompetences un iepazītos ar jauniem cilvēkiem, draugiem, potenciālajiem sadarbības partneriem!
iesūtīts: 13.06.2022lasīt tālāk

Atvērts JAUNS jauniešu centrs Bērzaunes pagastā

Jauns gads iesācies ar pozitīvām pārmainām arī jaunatnes jomā. Ar prieku varam dalīties, ka Bērzaunes pagastā no šodienas, 21. janvāra, ir atvērts JAUNS jauniešu centrs - Bērzaunes pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centrs “Dinamika".
iesūtīts: 21.01.2022lasīt tālāk

7 fizioterapeites padomi vecākiem un vingrojumu video skolēniem – kustībām attālināto mācību laikā

Ilgstošs darbs un mācības pie datora ķermenī rada saspringumu un nogurumu. Nepieciešamas regulāras kustības un pareiza ķermeņa izvingrināšana. Tomēr var gadīties, ka iekustināt skolēnu nemaz nav tik viegli. Attālinātās mācības saplūst ar izklaidi pie datora, un bieži atrašanās pie datora izvēršas visas dienas garumā, neatstājot laiku un motivāciju fiziskām aktivitātēm.
iesūtīts: 23.04.2021lasīt tālāk

Izsludināts radošo darbu konkurss

Februāris ir ne tikai puteņu un mīlestības svētku mēnesis, bet daudzās pasaules kultūrās izceļas kā karnevālu, masku gājienu laiks. Arī latviskajās tradīcijās viena no Meteņu laika iezīmēm ir maskotās ķekatu un budēļu aktivitātes. Jā, epidemioloģisku apsvērumu dēļ, mūsu ikdiena bez maskām vairs nav iedomājama. Tomēr, Madonas bērnu un jauniešu centra darbinieki aicina uz maskām un maskošanos paskatīties radošāk, izsludinot radošo darbu konkursu “Šāda maska, tāda maska”.
iesūtīts: 15.02.2021lasīt tālāk

Startē iniciatīvu parāde "Laiks labiem darbiem!"

Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar novada pašvaldību, aicina Madonas novada vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus, ģimenes un bērnu, jauniešu neformālās grupas visu oktobri veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”.
iesūtīts: 22.09.2020lasīt tālāk

Aicina balsot par labajiem darbiem

Žūrijas komisija savu darbu ir paveikusi, bet, lai noskaidrotu labo darbu iniciatīvu parādes "Laiks labiem darbiem!" skatītāju simpātiju balvas ieguvēju, novada iedzīvotāji aicināti iepazīties ar dalībnieku video vizītkartēm un novērtēt ar saviem "patīk" sociālajā vietnē facebook.lv.
iesūtīts: 10.11.2020lasīt tālāk

Aicina «YOUNG MEDIA SHARKS 2020»

No 20. līdz 25. oktobrim Siguldā norisināsies mediju nometne «Young Media Sharks», kur 30 jaunie mediju talanti no visas Latvijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiski darbosies iedvesmojošu Latvijas mediju profesionāļu vadībā.
iesūtīts: 30.09.2020lasīt tālāk

Aicina uz mācībām

Ar mērķi veicināt jaunatnes darbinieku, jaunatnes lietu speciālistu un izglītības iestāžu darbinieku veiksmīgāku sadarbību un attīstīt to kompetences darbam ar jauniešiem viņu mācību motivācijas paaugstināšanā, plānotas mācības “Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem".
iesūtīts: 02.09.2020lasīt tālāk

Latvijas Dabas fonds un žurnāls IR aicina jauniešus pieteikties vasaras skolai Game On Climate Change

Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar žurnālu IR aicina jauniešus vecumā no 15-19 gadiem pieteikties dalībai klimata pārmaiņām un ilgtspējīga dzīvesveida praksēm veltītā dienas vasaras skolā “Game On Climate Change”, kura norisināsies no 10. – 14. augustam Rīgā. Vasaras skola 25 jauniešiem tiks nodrošināta bez maksas, un tā notiek starptautiskā projekta Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ietvaros.
iesūtīts: 14.07.2020lasīt tālāk

Aicina piedalīties konkursā "FIZMIX Eksperiments"

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā. Piemērojoties šī brīža apstākļiem, visi konkursa posmi norisināsies attālinātas tiešsaistes formā.
iesūtīts: 15.02.2021lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums