Izsludināts jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2024

Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos jauniešu iniciatīvu projektu konkursam. Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, savu interešu, ideju realizēšanā un problēmu risināšanā. Sekmēt jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas un neformālās izglītības popularizēšanu un aktualizēšanu. Sniegt iespēju jauniešiem gūt pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā un realizēšanā.
iesūtīts: 04.03.2024lasīt tālāk

Izsludināts Madonas novada bērnu un jauniešu nometņu projektu konkurss

Madonas novada pašvaldība arī šogad izsludina pieteikšanos uz bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursu, kura mērķis ir : Veicināt un finansiāli atbalstīt bērnu un jauniešu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu skolēnu brīvdienās; Veicināt jaunu zināšanu un prasmju apguvi, radošās un individuālās pašizpausmes, kā arī veselīgu dzīvesveidu; Atbalstīt Madonas novada izglītības iestāžu, nevalstisko organizāciju un fizisko personu iniciatīvu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanā, organizējot nometnes un sekmējot to darbības kvalitāti.
iesūtīts: 04.03.2024lasīt tālāk

Iespēja pieteikties jauniešu Saeimai

Parlaments aicina jauniešus piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas norisināsies jau vienpadsmito reizi. Tā ir iespēja jauniešiem mācīties pamatot savas idejas, publiski uzstāties, meklēt kompromisus un atrast jaunus domubiedrus.
iesūtīts: 01.03.2024lasīt tālāk

Madonas novada jauniešu pavasara forums ir klāt!

Aicinām uz Madonas novada jauniešu pavasara forumu! No 2024. gada 8. marta līdz 9. martam Madonā, Madonas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Kubs" telpās, Raiņa ielā 12, norisināsies Madonas novada jauniešu domes rīkotais pavasara forums
iesūtīts: 22.02.2024lasīt tālāk

Noslēdzies jauniešu iniciatīvu projektu konkurss 2023

Jau piekto gadu Madonas novada pašvaldībā tika īstenots jauniešu iniciatīvu projektu konkurss. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, veicinot viņu iesaisti un sniedzot iespēju īstenot savas idejas.
iesūtīts: 31.01.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums