.

Īpašnieki aicināti kontrolēt latvāņu izplatību!

Madonas novada pašvaldība aicina zemju īpašniekus vai tiesiskos valdītājus aktīvi iesaistīties Sosnovska latvāņa izplatības ierobežošanas pasākumu veikšanā savā īpašumā, lai novērstu tā tālāku izplatību arī Madonas novada teritorijā!
iesūtīts: 09.05.2023lasīt tālāk

10 Latvijas pašvaldībās Lielās Talkas ietvaros notiks latvāņu apkarošanas talkas, arī Madonas novadā

Kustība “Lielā Talka” sadarbībā ar 10 pašvaldībām šogad Lielās Talkas dienā, 22. aprīlī, organizēs atsevišķas latvāņu apkarošanas talkas. Pieteikušās pašvaldības – Augšdaugavas, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Madonas, Rēzeknes, Ropažu, Siguldas, Talsu un Ventspils novadi. Detalizēta informācija par latvāņu talkām būs pieejama arī pašvaldību mājaslapās un laikrakstos.
iesūtīts: 08.03.2023lasīt tālāk

Aicinām piedalīties Madonas novada pašvaldības lauksaimniekus un privātmāju īpašniekus uz informatīvu semināru “Lauki. Vide. Enerģētika.”

Madonas novada pašvaldība š.g. 18.maijā k/t “Vidzeme” organizē informatīvu semināru “Lauki. Vide. Enerģētika.”, kurā tiks sniegta informācija par aizvien aktuālām, kā arī pavisam jaunām tēmām saistībā ar lauku un vides sakārtošanas un energoefektivitātges uzlabošanas iespējām.
iesūtīts: 10.05.2022lasīt tālāk

Latvāņu ierobežošanas plāns Madonas novadā

Madonas novada pašvaldība aicina zemju īpašniekus vai tiesiskos valdītājus, kuru teritorijas invadētas ar Sosnovska latvāni, aktīvi iesaistīties latvāņu izplatības ierobežošanas pasākumu veikšanā, lai novērstu latvāņu izplatību Madonas novada teritorijā.
iesūtīts: 08.12.2021lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums