Piedalies konkursā "Skaistākais Ziemassvētku noformējums"!

Madonas novadā ziema ir ieradusies un nostiprinājusies! Arī svētku laiks nav aiz kalniem. Arī šogad svētku atzīmēšana būs rimtāka un distancētāka nekā citkārt, taču tas nenozīmē, ka jāatsakās no svētku izjūtas radīšanas Madonas novadā, kas šogad ir kļuvis vēl kuplāks. Aicinām visus novada iedzīvotājus, uzņēmumus un iestādes kā ik gadus krāšņot savu māju fasādes, logus, jumtus un pagalmus ar skaistiem rotājumiem un svētku dekoriem, radot pozitīvu gaisotni sev un apkārtējiem.
iesūtīts: 01.12.2021lasīt tālāk

Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs aicina visus novada skolēnus piedalīties konkursā

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ir sācies! Katram no mums šis gads ir nesis gan izaicinājumus, gan priecīgus brīžus! Kā ierasts, arī šogad, sagaidot 2022. gada pirmās sekundes, novada iedzīvotāji tiks sveikti ar svinīgām svētku uzrunām. Vai Tu arī vēlētos būt viens no tiem, kas sveic savu ģimeni, draugus, paziņas un visus novada iedzīvotājus gadu mijā? Piedalies konkursā un iegūsti šo iespēju!
iesūtīts: 01.12.2021lasīt tālāk

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" DECEMBRĪ aicina!

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19 biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem”, identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/092, ietvaros piedāvā (13 nodarbības ciklā 1.-6. nodarbību ciklā un 9 nodarbības noslēdzošajā – 7. ciklā ) topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 29.11.2021lasīt tālāk

Aicinājums iedzīvotājiem būt atbildīgiem!

Atgādinām, ka ikvienam, kurš veicis vakcinācijas pierakstu vietnē www.manavakcina.lv, pa tālr. 8989, SIA "Madonas slimnīca" vai pie ģimenes ārsta - ir arī pienākums savlaicīgi informēt par neierašanos uz vakcināciju iepriekš pieteiktā pieraksta noteiktajā laikā.
iesūtīts: 12.11.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika