Decembrī iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks ĒRGĻOS un BĒRZAUNES pagastā

Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām. Iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji atsāka izbraukumus uz pagastiem, lai klātienē tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem. Decembrī šā gada tikšanās noslēgsies ĒRGĻU apvienības un BĒRZAUNES pagasta pārvaldēs.
iesūtīts: 04.12.2023lasīt tālāk

SMU tirgus CitsBazārs Madonā 15.decembrī

Aicinām apmeklēt Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālo pasākumu #CitsBazārs Madonā, kas norisināsies 15.decembrī no plkst.10:00 līdz 15:00 Madonas novada pašvaldības ēkā, Saieta laukumā 1, Madonā.
iesūtīts: 08.12.2023lasīt tālāk

Sveicam Policijas darbinieku dienā!

Šodien, 5. decembrī, atzīmējam Policijas darbinieku dienu un Valsts policijas 105. gadadienu, patiesā pateicībā novērtējot viņu ikdienas darbu un profesionālo pienesumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, likumpārkāpēju saukšanā pie atbildības, drošības un taisnīguma izjūtas atjaunošanā!
iesūtīts: 05.12.2023lasīt tālāk

TE IR DARBS! Aicina darbā aprūpētāju

Madonas novada pašvaldības Ērgļu Sociālās aprūpes centrs "Kastaņas" aicina darbā : APRŪPĒTĀJU. Darba vieta: Sociālās aprūpes centrs Ērgļi ("Kastaņas", Sausnējas pagasts, Madonas novads, LV 4841)
iesūtīts: 28.11.2023lasīt tālāk

Madonā aizvadīts Vidzemes NVO tīklošanās pasākums “NVO tirgus”

22. novembrī Madonas biznesa attīstības centrā noritēja pirmais Vidzemes nevalstisko organizāciju tīklošanās pasākums, kuru organizēja Valmieras novada fonds un Madonas novada pašvaldība. Pasākumā piedalījās 32 organizācijas no Ogres, Valmieras, Smiltenes, Alūksnes novadiem, bet visplašāk pārstāvētas bija Madonas novada nevalstiskās organizācijas, par ko īpašs gandarījums.
iesūtīts: 27.11.2023lasīt tālāk

Sācies balsojums par "Trīs zvaigžņu balvas" nominantiem

2020. gadā tika ieviests jauns koncepts sporta sasniegumu godināšanā - "Trīs Zvaigžņu balva", kas ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums sportā. Madonas novads bija pirmais, kas saņēma apbalvojumu "Gada sporta pašvaldība". Pēc divu gadu pārtraukuma mūsu novads, sportisti, treneri un visi, kas atbalsta sporta dzīvi novadā atkal nāk ar spēcīgu pieteikumu, lai šo panākumu atkārtotu.
iesūtīts: 24.11.2023lasīt tālāk

"Madonas ūdens" paziņojums par tarifu projektu

SIA “Madonas ūdens”, vienotais reģistrācijas numurs 47103001173, juridiskā adrese: Raiņa iela 54, Madona, Madonas novads, LV-4801, 2023.gada 10.novembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmumu Nr.1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.
iesūtīts: 16.11.2023lasīt tālāk

Noskaidroti “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” finālisti. To vidū arī Madonas novads

Apkopoti konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” pēdējās kārtas rezultāti ar katrā plānošanas reģionā visaugstāk novērtētajām pašvaldībām, kas atzītas kā ģimenēm draudzīgākās. Finālisti cīnīsies par naudas balvu, kuru izmantot ģimeniskas vides uzlabošanai savā pašvaldībā un uzvarētāji tiks izziņoti 2023. gada 12. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā. Jau otro gadu konkursa finālistu vidū Vidzemes plānošanas reģionā ir arī Madonas novada pašvaldība iegūstot šo titulu.
iesūtīts: 10.11.2023lasīt tālāk
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums