No 1. jūnija vilciens līdz Madonai kursēs katru dienu!

2021. gada 16. aprīlī notika kārtējā Sabiedriskā transporta padomes sēde, kurā padomes locekļi tika informēti par vienoto Autotransporta direkcijas, Pasažieru vilciena un Latvijas dzelzceļa sadarbības un rīcības plānu, kas nosaka, kā rīkoties situācijās, kad ir apstājusies vilcienu kustība.
iesūtīts: 17.04.2021lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam Jauniešu iniciatīvu projektiem

Jau trešo gadu Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam Jauniešu iniciatīvu projektiem. Iepriekšējos gados ir bijusi liela jauniešu interese 2019.gada – īstenoti 10 projekti (līdz 200 eiro katram projektam) un 2020.gadā - īstenoti 6 projekti (līdz 200 eiro katram projektam). Šogad ir palielināta vienam projektam paredzētā summa, nodrošinot finansējumu līdz 500 eiro vienam jauniešu iniciatīvas projektam.
iesūtīts: 15.04.2021lasīt tālāk

Uzsākta projekta “Industriālās zonas, biznesa attīstības centra un uzņēmējdarbības izveide Madonas novadā” īstenošana (PAPILDINĀTS)

ERAF darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" prioritārā virziena "Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte" 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" ietvaros tiek īstenots projekts Nr. 5.6.2.0/19/I/020 “Industriālās zonas, biznesa attīstības centra un uzņēmējdarbības izveide Madonas novadā”.
iesūtīts: 07.04.2021lasīt tālāk

Izsludināts Madonas novada pašvaldības nevalstisko organizāciju projektu konkurss

Madonas novada pašvaldības dome 30. martā apstiprināja pašvaldības Projektu ieviešanas nodaļas izstrādāto projektu konkursa “Atbalsts nevalstiskajām organizācijām 2021.gadā” nolikumu. Nevalstisko organizāciju projekta konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un aktivitāšu īstenošanu Madonas novadā, kā arī veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā.
iesūtīts: 06.04.2021lasīt tālāk

Madonas novada pašvaldība izsludina JAUNATNES INICIATĪVU PROJEKTU KONKURSU 2021!

Madonas novada pašvaldība aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 01.04.2021. līdz 05.05.2021. iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.
iesūtīts: 01.04.2021lasīt tālāk

Madonas novads - viens no aktīvākajiem platjoslas optiskā tīkla izmantotājiem valstī!

Satiksmes ministrija aicina telekomunikāciju nozari un pašvaldības aktīvi sadarboties, lai paplašinātu platjoslas tīkla izmantošanu. 2021. gadā pieprasījums pēc kvalitatīviem interneta sakaru pakalpojumiem turpinās pieaugt, jo arvien vairāk iedzīvotāju internetu lieto ikdienā. Kopumā operatori iznomājuši vairāk nekā 2444 km optiskā tīkla trases un tāpat kā pagājušogad, visaktīvāk platjoslas tīkls tiek izmantots Vidzemē.
iesūtīts: 15.04.2021lasīt tālāk

Donoru diena Madonā!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ikvienam ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena ziedotā asins deva var palīdzēt pat trīs cilvēkiem.
iesūtīts: 31.03.2021lasīt tālāk

SIA “Eco Baltia vide” nodrošina vairākas iespējas bez maksas nodot lauksaimniecības iepakojumu

Pavasaris ir viens no aktīvākajiem gada periodiem zemnieku saimniecībās visā Latvijā. Vienlaikus tas ir laiks, kad saimniecībās sāk uzkrāties izlietotais lauksaimniecības iepakojums. Lai novērstu šī iepakojuma nonākšanu dabā, tostarp tikt apraktam vai sadedzinātam, SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina no tā atbrīvoties videi draudzīgā veidā – pieteikt bezmaksas savākšanu vai nogādāt uz kādu no pieņemšanas punktiem, tādējādi nodrošinot iepakojumu nonākšanu otrreizējā pārstrādē.
iesūtīts: 13.04.2021lasīt tālāk

Eiropas eksāmens šogad 7., 8. un 9. maijā - tiešsaistē!

Lai veicinātu izpratni par mums būtisko Latvijā un Eiropas Savienībā, šogad jau septīto gadu norisināsies "Eiropas eksāmens" - tiešsaistes tests, kas ļauj izzinošā un atraktīvā veidā pārbaudīt un papildināt savas zināšanas. Šogad “Eiropas eksāmens” notiek 7., 8. un 9. maijā, tiešsaistē www.esmaja.lv.
iesūtīts: 13.04.2021lasīt tālāk
© 2008-2021 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »