Latviešu un ukraiņu jauniešu satikšanās nometnē

Vasara – nometņu laiks. 2022. gada 7. augustā Smeceres silā, Atpūtas mājā “Sniegi”, tika atklāta nometne ar sporta novirzienu. Šī nometne tika organizēta ukraiņu zēniem – basketbolistiem, kuri uzturas Ļaudonā kopš šī gada marta. Kopā ar Ukrainas puišiem nometnē piedalījās arī Barkavas volejbola komandas meitenes.
iesūtīts: 10.08.2022lasīt tālāk

Radioaktīvo priekšmetu nodošanas kampaņa

Valsts vides dienests aicina Latvijas iedzīvotājus no 10. augusta līdz 10. oktobrim bez maksas nodot vēsturiski radioaktīvos priekšmetus. Kampaņas laikā radioaktīvos priekšmetus iespējams nodot kādā no astoņām Latvijas pilsētām, tostarp - Madonā.
iesūtīts: 08.08.2022lasīt tālāk

Skābekļa līmenis Aiviekstes upē atbilst normai!

Pēc jūnijā novērotās masveidīgās zivju slāpšanas un bojāejas Aiviekstes upē, šonedēļ Valsts vides dienesta (VVD) inspektori atkārtoti veica upes apsekošanu un konstatēja, ka ūdens līmenis upē ir atgriezies normas robežās, ūdens temperatūra un skābekļa daudzums ūdenī ir labvēlīgs zivīm un citiem dzīvajiem organismiem, kā arī vairs nav jūtama smaka no ūdens.
iesūtīts: 27.07.2022lasīt tālāk

NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darbavietu izveidei

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties subsidēto darbavietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, subsidētajās darbavietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus.
iesūtīts: 20.07.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums