.

Sveicam ugunsdzēsēju un glābēju dienā!

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Ugunsdzēsības Latvijā 159. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17. maijā rīkoja Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.
iesūtīts: 21.05.2024lasīt tālāk

Teju 50 Vidzemes pašvaldību vadošo amatu darbinieki papildina stratēģiskās vadības zināšanas darba efektivitātes uzlabošanai

No 14. maija Vidzemē turpinās zināšanu kapacitātes stiprināšanas mācības, kurās piedalās 46 Vidzemes reģiona pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģiona darbinieki, kuri ikdienā strādā vadošajos amatos, tostarp no Madonas novada. Apmācību mērķis ir paplašināt Vidzemes pašvaldību vadības līmeņa darbinieku zināšanas par stratēģisku un efektīvu komandas darba vadīšanu, kas ietver arī vides veidošanu darba vietās jaunu ideju ģenerēšanai un realizēšanai. Pašvaldību darbinieki apgūs konfliktu un problēmsituāciju vadīšanas prasmes, kā arī uzzinās par veidiem, kā stiprināt komandas dalībnieku labbūtību un motivāciju. Mācības tiek īstenotas 3 grupās, lai nodrošinātu augstāku kvalitāti un individuālu pieeju.
iesūtīts: 21.05.2024lasīt tālāk

Paziņojums par neapbūvēta zemesgabala daļas nekustamajā īpašumā “Stacija-Karaspēka daļa”, Mārcienas pagastā, nomas tiesību izsoli

Madonas novada pašvaldība rīko mutisku zemes nomas tiesību izsoli ar augšupejošu soli Madonas novada pašvaldībai piekrītošam nekustamajam īpašumam - neapbūvēta zemesgabala daļas nekustamajā īpašumā “Stacija-Karaspēka daļa”, kadastra numurs 7074 004 0138, zemes vienībā “Bez adreses” ar kadastra apzīmējumu 70740040138, Mārcienas pagastā, Madonas novadā.
iesūtīts: 16.05.2024lasīt tālāk

Gūtas vērtīgas atziņas Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes organizētajās militārajās mācībās “Sudraba Grifs 2024”

No 8. līdz 10. maijam militārajā bāzē “Kaugurmuiža” norisinājās Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba organizētas mācības “Sudraba Grifs 2024”. To laikā galda mācību izspēles formātā tika vingrināts bataljonu komandpunktu personāls un pilnveidota Zemessardzes, valsts un pašvaldību iestāžu savstarpējā sadarbība militāru un hibrīdkrīžu gadījumos.
iesūtīts: 14.05.2024lasīt tālāk

Madonas novada iedzīvotāji diskutē par jauno teritorijas plānojumu

Šī gada aprīlī ikviens tika aicināts piedalīties un izteikt savu viedokli sanāksmēs, kurās notika konsultēšanās ar iedzīvotājiem par sagatavoto jaunā Madonas novada teritorijas plānojuma darba redakciju – priekšlikumiem pilsētu un ciemu robežu izmaiņām, kā arī tajos noteikto funkcionālo zonējumu.
iesūtīts: 02.05.2024lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums