Lagoiskas delegācija apmeklē Madonas novadu

 18., 19. martā Madonas novada pašvaldību apmeklēja sadraudzības partneri no Baltkrievijas, Lagoiskas pašvaldības.

Baltkrievu delegācijas sastāvā bija iekļauti vietējās pašvaldības deputāti un administrācijas pārstāvji - Lagoiskas rajona padomes priekšsēdētāja Ludmila Muravicka, izpildkomitejas priekšsēdētāja vietniece Larisa Jerahoveca, finanšu nodaļas vadītāja Irina Lušinska, izglītības, kultūras, sporta un tūrisma nodaļas vadītājs Ivans Mokšins u.c.

Viesus uzņēma Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, kura vadībā baltkrievi apmeklēja pašvaldības iestādes - Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju, Madonas novada bibliotēku, pirmskolas izglītības iestādi "Saulīte", Smeceres silu un sporta halli. 

Noslēgts sadarbības līgums

No 29. līdz 31. augustam Madonā viesojās delegācija no Balkrievijas, kuras sastāvā bija gan naftas pārstrādes uzņēmuma vadītāji, gan Logojskas pašvaldības pārstāvji.

Delegācijas vizītes mērķis ir sadarbības līguma parakstīšana starp Madonas un Logojskas pašvaldībām.


 

Sadarbība ar Baltkrieviju


Pārstāvji no Madonas novada pašvaldības 16. martā devās uz Baltkrieviju, lai iepazītos ar potenciālajiem partneriem un sadraudzības Logoiskas pašvaldību, kuru ieteica Baltkrievijas ģenerālkonsulāts. Vizītes mērķis bija ievirzīt turpmāko sadarbību. 
 

© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums