Aicinām visus skolēnus aktīvi un interesanti pavadīt rudens brīvlaiku kopā ar Multifunkcionālajā centrā “UP’s” Jaunkalsnavā un Aiviekstē! Katru dienu piedāvājam aizraujošas nodarbības un pasākumus, kas ļaus gan uzzināt ko jaunu, gan jautri pavadīt laiku ar draugiem
No 20. līdz 24. oktobrim aicinām bērnus un jauniešus pavadīt rudens brīvlaiku aktīvi, radoši un jautri!
Katru dienu gaidāmas aizraujošas nodarbības – no orientēšanās spēles līdz kino pēcpusdienai, ēdienu gatavošanai un radošajām darbnīcām!
Šausmu stāsti, smiekli un pārsteigumi – tas viss tevi sagaida 31. oktobrī Mārcienas pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā "Ideja", kur svinēsim Helovīnus.
Paņem līdzi draugus, uzvelc savu spocīgāko vai radošāko masku un ienirst burvīgajā Helovīnu atmosfērā!
Katru gadu novembris ir laiks, kad tiek apkopotas jauniešu nostrādātās brīvprātīgā darba stundas, lai jaunieši, kas iepriekšējā periodā nostrādājuši vismaz 60 stundas, saņemtu Madonas novada domes priekšsēdētāja parakstītu apliecinājumu.
Jaunietis, kas būs nostrādājis visvairāk stundu, saņems Jaunatnes lietu gada balvu “Sudraba gailis” nominācijā ”Brīvprātīgais “.
2025.gada 17. oktobrī Madonas novada kultūras centrā norisinājās Madonas novada izglītības iestāžu pašpārvalžu forums. Forumā piedalījās 71 dalībnieki no 13 dažādām izglītības iestāžu pašpārvaldēm un jauniešu domes.
Jau atkal klāt naktis, kurās iespējami pārdabiski notikumi, mostas miroņi un no tumšiem stūriem uzglūn baisi tēli. Ņem līdzi drosmi un 30. oktobrī nāc ciemos uz Multifunkcionālo centru “UP’s” Aiviekstē.
Tumsa atkal mostas... Naktis kļūst garākas, un gaisā jūtama mistiska rosība — spoki, rēgi un citi nakts radījumi pamazām mostas no miega. 31. oktobrī aicinām Tevi uz Multifunkcionālo centru “UP’s” Jaunkalsnavā, lai kopā piedzīvotu Helovīna nakts burvību!
Madonas novada pašvaldība katru gadu veic aptauju ar mērķi apzināt Madonas novada bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un jauniešu iesaisti jaunatnes politikas veidošanā pašvaldībā. Apkopotie anketu rezultāti palīdzēs apzināt jauniešu domas un vēlmes jauniešiem paredzēto pakalpojumu kvalitātes, infrastruktūras un aktivitāšu daudzveidības uzlabošanai un ļaus izvērtēt veidus, kā labāk sasniegt un iesaistīt jauniešus Madonas novada pašvaldības organizētājas aktivitātēs.
Katrā ģimenē ir kāda īpaša recepte, ko zina ikviens ģimenes loceklis. Tad kāpēc gan arī centriņā nevarētu būt pašu veidota recepšu grāmata, ko jāzina katram Mārcienas centriņa apmeklētājam?
Aicinām uz piedzīvojumu dabā!
Sarkaņu pagasta multifunkcionālais centrs Logs kopā ar Mana Daba ielūdz Tevi 17. novembrī plkst. 11:00 doties pārgājienā pa gleznaino Biksēri!
2025.gada 28.novembrī plkst. 18:00 Lauteres kultūras namā notiks Madonas novada jaunatnes lietu gada balvas “Sudraba Gailis 2025 ” apbalvošanas ceremonija.
SIA “Madonas namsaimnieks” aicina Madonas novada izglītības iestāžu 5.–12. klašu skolēnus piedalīties radošajā konkursā, kura mērķis ir veicināt izpratni par atkritumu apsaimniekošanu un mudināt jauniešus domāt par videi draudzīgu rīcību.
Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt, un ir īstais brīdis sākt radīt svētku sajūtu savām mājām!
Aicinām Tevi uz Radošo Ziemassvētku Pieturu, kuras Pirmā pietura notiks 27. novembrī plkst. 15:00 Sauleskalna bibliotēkā.
2025.gada gada 28. novembrī Lauteres kultūras namā norisinājās Madonas novada jaunatnes lietu gada balvas “Sudraba gailis 2025” pasniegšanas ceremonija. Šajā pasākumā tika godināti aktīvākie jaunieši,jauniešu atbalsta personas, kas ar savu darbu, ieguldījumu un enerģiju ir veicinājuši jaunatnes jomas attīstību novadā.
Ziemassvētku laiks ir brīnumu, sirsnības un labu vārdu laiks.
Arī mūsu jauniešu centrā ienākusi īpaša tradīcija – Ziemassvētku pasts, kurā ikviens var uzrakstīt apsveikumu, novēlējumu vai vienkārši siltu vārdu kādam no draugiem, centra apmeklētājiem vai darbiniekam.
Filcs ir dabīgs materiāls – tas viegli padodas veidošanai, un darbs ar to mēdz būt nomierinošs un meditatīvs. Jau esam darbojušies filca auskaru meistarklasē, un nu ir laiks iemācīties gatavot filca piespraudes.
Šogad ziema beidzot mums dod iespēju kārtīgi izbaudīt sniegu, tāpēc aicinām uz sniega dienu, lai kopīgi veidotu sniega pilsētiņu!
Ļausim vaļu fantāzijai, radošumam un ziemīgai jautrībai būvējot dažādas unikālas celtnes un atribūtus. Tā būs lieliska iespēja pavadīt laiku svaigā gaisā aktīvi darbojoties.
Aiviekstē norisināsies pasākums, kas veltīts Barikāžu aizstāvju atceres dienai.
Šo dienu veltīsim, lai godinātu drosmīgos cilvēkus, kuri 1991. gada janvārī stājās pretī vardarbībai un ar savu vienotību, apņēmību un pašaizliedzību aizstāvēja Latvijas brīvību un neatkarību.
Aicinām piedalīties Smovey nodarbībā, kas sniegs enerģiju, uzlabos pašsajūtu un palīdzēs stiprināt veselību kustībā!
Smovey ir veselību veicinoša kustību nodarbība ar speciāliem gredzeniem, kas palīdz uzlabot koordināciju, līdzsvaru, asinsriti un muskuļu tonusu. Nodarbība piemērota dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības dalībniekiem.
Sniegs, sals un īsta ziemas sajūta – tieši tāpēc ir jādodas dabā.
22. februārī ikvienam ir iespēja doties pārgājienā. Tikšanās plkst. 11.00 pie Dzelzavas kultūras nama.
Apgūsti prasmi izgatavot pirts un dušas skrubjus no dabīgiem, mājās pieejamiem materiāliem. Šāda skrubju gatavošana ir dabai draudzīga un var palīdzēt ieekonomēt līdzekļus, jo nebūs nepieciešams iegādāties, piemēram, dušas želeju.
Iejūties siržu meklētāja lomā un apciemo Multifunkcionālo centru “UP’s”, lai piedalītos konkursā!
No 13.02. līdz 20.02. Kalsnavas pagasta Multifunkcionālajā centrā “UP’s” Jaunkalsnavā un Aiviekstē norisināsies aizraujošas sirsniņ’ medības!
Februārī atzīmējam Starptautisko Dzimtās valodas dienu, tāpēc aicinām arī Tevi nākt un pārbaudīt savas latviešu valodas prasmes, uzzināt ko jaunu un pavadīt vakaru aizraujošā atmosfērā!
Madonas novada pašvaldība vasaras mēnešos – laika posmā no 1.jūnija līdz 31.augustam, īstenos projektu “Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve”.
Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursu, kura mērķis ir : Veicināt un finansiāli atbalstīt bērnu un jauniešu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu skolēnu brīvdienās; Veicināt jaunu zināšanu un prasmju apguvi, radošās un individuālās pašizpausmes, kā arī veselīgu dzīvesveidu; Atbalstīt Madonas novada izglītības iestāžu, nevalstisko organizāciju un fizisko personu iniciatīvu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanā, organizējot nometnes un sekmējot to darbības kvalitāti.
Madonas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos jauniešu iniciatīvu projektu konkursam. Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, savu interešu, ideju realizēšanā un problēmu risināšanā. Sekmēt jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas un neformālās izglītības popularizēšanu un aktualizēšanu. Sniegt iespēju jauniešiem gūt pieredzi un prasmes projektu izstrādāšanā un realizēšanā.
Brīvlaiks? Pavadām to kopā un jaudīgi!
Visas aktivitātes notiek Praulienas pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centra “Epicentrs” telpās, tāpēc nāc, ņem līdzi draugus un tiekamies!
Pavasara brīvlaiks var sākties!
Brīvdienu nedēļā Bērzaunes pagasta bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā "Dinamika" būs kustība, smiekli un radošais haoss vislabākajā nozīmē!
Būs īsts komandu izaicinājums – jāmeklē, jādomā, jāsadarbojas un jāķer uzvara ar smaidu
Madonas novada pašvaldība ir izsludinājusi jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, kurā ikviens Madonas novada jaunietis var iesniegt savu ideju un iegūt līdz 600 eiro savas idejas realizēšanai.
Skolēnu pavasara brīvlaikā Kalsnavas pagasta Multifunkcionālais centrs “UP’s” aicina bērnus un jauniešus piedalīties dažādās aizraujošās un radošās aktivitātēs gan Jaunkalsnavā, gan Aiviekstē.
Nedēļas garumā būs iespēja izklaidēties, spēlējot videospēles, radoši darboties un gardi pavadīt laiku kopā ar draugiem.
Jaunieši, ilgi gaidītā palikšana pa nakti Ošupes pagasta multifunkcionālajā centrā "13.km" ir klāt! Meklē savu pidžamu, mīļāko pledu un ērtāko guļammaisu un tiekamies!
Aicinām Aiviekstes seniorus uz sirsnīgu un radošu kopā būšanu Teātra dienas noskaņās!
28. martā plkst. 15:00 Multifunkcionālajā centrā “UP’s” Aiviekstē norisināsies īpašs pasākums, kurā valdīs prieks, smiekli un teātra burvība.
Aicinām mazos māksliniekus ( no 7gadu vecuma) uz košu un pavasarīgu Lieldienu vainaga darbnīcu! Šī ir iespēja bērniem pašiem savām rokām uzburt svētku sajūtu un radīt pirmo pavasara rotu savām mājām.
Turpinām tradīciju un Lieldienās dodamies pārsteigumu olu medībās Kalsnavas pagastā!
Aicinām ģimenes piedalīties aizraujošās Lieldienu olu medībās, kas norisināsies 6. aprīlī no plkst. 8.00 Jura Alunāna parkā Jaunkalsnavā un Multifunkcionālā centra “UP's” apkārtnē Aiviekstē.
Hei, jaunieti! Tev šķiet, ka Madonas novadā dažreiz nekas nenotiek vai kaut kas notiek ne tā?
10.aprīlī aprīlī Madonas novada jauniešu dome rīko Pavasara forumu, kur Tev būs iespēja paust savu viedokli, lai Madonas novads kļūtu par labāku vietu jauniešiem.
Madonas novada pašvaldība aicina novada jauniešus pieteikties darbam vasarā Madonas novada uzņēmumos. Pašvaldības īstenotais projekts “Jauniešu karjeras izvēles un amata prasmju apguve” paredz darbavietas Madonas novada jauniešiem no 15 līdz 25 gadu vecumam.
Izsludināts radošs konkurss jauniešiem “Pāršuj nākotni: sāc ar savu kreklu”. Konkursa mērķis ir veicināt izpratni par tekstila ietekmi uz vidi un iedvesmot paskatīties uz apģērbu citādi - nevis kā uz lietu, ko izmest, bet kā uz resursu jaunām idejām.
Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā 3.maijā plkst 13.00 Lazdonas pagasta zālē, Lazdonā, Meža ielā 2 pie svētku galda tiksimies ar Madonas novada olimpiešiem Lindu un Lauri Kaparkalējiem.
“Ēnu dienas” ietvaros ir tapusi foto orientēšanās Aiviekstē!
“Ēnas” Katrīna Kukāre un Gabriela Leišavniece nu ir kļuvušas par šīs aktivitātes organizatorēm, tāpēc aicina jūs piedalīties aizraujošā foto orientēšanās piedzīvojumā Aiviekstē!
No 27. aprīļa līdz 1. maijam dodies dabā, esi vērīgs, iepazīsti apkārtni no jauna un “atklāj jumtus”!
Madonas novada pašvaldībā tika izsludināta pieteikšanās jauniešu iniciatīvu projektu konkursam. Šogad pieteikumi tika pieņemti no 2.marta līdz 7. aprīlim. Konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu (13 – 25 gadi) iniciatīvas un līdzdalību sabiedriskajos procesos Madonas novadā, veicināt jauniešu iesaisti un dot iespēju realizēt savas idejas.
No 5. līdz 8. maijam Dzelzavas bērnu un jauniešu inicatīvu centrā Tev būs iespēja sarūpēt saldu pārsteigumu savai mammai, omei vai kādam citam tuvam cilvēkam.
Pavasaris, šokolādes smarža un jauka kopā būšana — ideāla recepte lieliskai pēcpusdienai!
Aicinām bērnus un jauniešus uz gardu, radošu un jautru Donatu ballīti!
Ziedošu koku un pavasara ziedu iedvesmoti, radīsim skaistus darbus siltā un radošā atmosfērā!
Aicinām uz sirsnīgu un iedvesmojošu Dekupāžas meistarklasi!
Aicinām jauniešus pievienoties kopīgam braucienam uz CSDD, lai nokārtotu velosipēda vadītāja eksāmenu un iegūtu savu apliecību! Tā ir lieliska iespēja kļūt drošākam un pārliecinātākam velosipēdistam, kā arī apgūt svarīgas ceļu satiksmes zināšanas.
Cesvaines Multifunkcionālais centrs un Evelīna Butreho aicina novada jauniešus iesaistīties Madonas novads jauniešu iniciatīvu projektā, kurā Tev būs iespēja apgūt video veidošanas pamatus izmantojot telefonu un, iespējams, palīdzēt dzīvnieku patversmes "Lazdonītis" suņukiem atrast MĀJAS.
Madonas pilsētas 100 gadu svētku ietvaros, 6. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 17:00, Priežu kalnā, visi aicināti bez maksas izbaudīt dažādas radošas darbnīcas un aktivitātes.
Vai vēlies iemācīties izveidot skaistu un vieglu ikdienas meikapu?
Aicinām uz Express meikapa meistarklasi, kur soli pa solim apgūsi vienkāršus paņēmienus, ko varēsi izmantot ik dienu
12. jūlijā plkst. 11.00, ikviens ir aicināts uz daudzveidīgu un aizraujošu pasākumu "Jauniešos un ģimenēs ir spēks!", kas norisināsies Sarkaņu pagasta multifunkcionālajā centrā LOGS pagalmā, J. Ramaņa ielā 4, Biksērē.
Vasaras skaistākās atmiņas bieži rodas dabā – tur, kur ceļš ved cauri mežam, sarunas rit viegli un laiks pie ugunskura šķiet īpaši vērtīgs, tāpēc aicinām Tevi pievienoties pārgājienā!
Sarkaņu pagasta multifunkcionālais centrs "LOGS" jaunieši organizē un aicina visus basketbola entuziastus uz "Biksēres basketbola nakts turnīru", kas norisināsies 17. jūlijā.
Arī šogad, pateicoties Madonas novada atbalstītajam sociālās jomas projektam, biedrība "Pauze AD" un sieviešu apvienība "Lavandas " aicina uz zupas vārīšanas čempionātu.
Vasara rit pilnā sparā, un mums ir lieliska ideja radošai pēcpusdienai!
Aicinām bērnus un jauniešus piedalīties radošajā nodarbībā “Pļavas ziedu piedzīvojums”. Pasākuma laikā dosimies dabā, iepazīsim vasaras veltes, runāsim par to nozīmi un, iedvesmojoties no apkārtējās vides, radīsim skaistas ziedu kompozīcijas.
Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 29 gadiem, kuri šobrīd nemācās, nestrādā un nav reģistrēti kā bezdarbnieki, piedalīties Eiropas Savienības līdzfinansētajā projektā “PROTI un DARI 2.0”!
Vai zināji, ka pirmais hamburgers, kādu pazīstam šodien, kļuva populārs Amerikā jau 20. gadsimta sākumā un tagad ir viens no iecienītākajiem ēdieniem visā pasaulē? “Pasaules garšas mūsu virtuvē” turpinās! Šoreiz iepazīsim Amerikas virtuvi un kopā gatavosim sulīgus un gardus burgerus.
Jauniešus no Latvijas un citām Baltijas valstīm aicina pieteikties starptautiskajai mediju nometnei „Young Media Sharks”, kas no 24. līdz 29. augustam notiks Siguldā. Atzītu mediju profesionāļu vadībā jaunieši apgūs zināšanas un praktiskas iemaņas dokumentālā kino veidošanā, režijā, žurnālistikā, TV un digitālā satura producēšanā, kā arī darbā ar mākslīgā intelekta rīkiem.
12. augustā Rēzeknē notiks Jauniešu iespēju festivāls “KOPUMS” – vieta, kur vienuviet satiekas jaunieši no visas Latvijas un dažādas iespējas jauniešiem.
Jau tradicionāli Kalsnavas pagasta svētku programmā īpašu vietu ieņem autofotoorientēšanās sacensības, kas pulcē azartiskus dalībniekus un piedzīvojumu meklētājus.
Svētdien, 23. augustā, pulksten 11.00 jaunieši aicināti uz dziesmu rakstīšanas meistarklasi mūziķu Lauras un Dzintara Vītolu vadībā. Savukārt, pulksten 16.00 notiks dziesminieces Lauras Vītolas koncerts. Abas norises – mākslas salonā “Divi torņi”, Cesvainē, Parka ielā 8. Ieeja bez maksas.
Kad vasara nemanāmi, bet nenovēršami no mums atvadās, sirdī paliek ilgas pēc saules, siltuma un reibinošajām pļavu smaržām. Taču šo gaistošo burvību iespējams saglabāt – kā mazu vasaras atmiņu, ko atvērt aukstajos ziemas vakaros un atkal sajust saules glāstītas pļavas elpu.