.

Iegūto naudas balvu ziedo Mārcienas Sociālās aprūpes centra sensorās istabas izveidei

“Narvesen” franšīzes ņēmēja no Madonas īstenojusi iniciatīvu par sensorās istabas izveidi Mārcienas Sociālās aprūpes centrā (SAC), lai tā klientiem radītu vidi, kas aktivizē dažādas maņas, veicina atmiņas un nodarbina arī intelektuāli. Sensorā istaba tika izveidota par iekšējo franšīzes ņēmēju konkursā “Vietējie līderi” saņemto naudas balvu sociāla projekta īstenošanai.
iesūtīts: 22.09.2023lasīt tālāk

Sasildīsim Ukrainu!

Biedrība "Caritas Madona", sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku aicina ziedot vilnas zeķes, cimdus, šalles, cepures un termoveļu, lai sasildītu kara nomocītos civiliedzīvotājus un salstošos karavīru
iesūtīts: 25.10.2022lasīt tālāk

Palīdzība INETAI PODNIECEI. Projekts noslēgts!

Inetai ir 49 gadi. Viņa ar vīru dzīvo Madonas novada Liezeres pagastā, ģimenē izaudzināti 3 lieliski bērni, kuri šobrīd ir katrs savās gaitās – mācībās un darbos. Vairāk kā 20 gadus Ineta ir veltījusi skolēniem, strādājot par skolotāju Liezēres pamatskolā. Ineta pasniedz matemātiku un fiziku 5.- 9.klasei. Inetai patīk lasīt grāmatas un minēt krustvārdu mīklas, bet vislabprātāk viņa spēlē volejbolu, taču šobrīd viņa to vairs nevar darīt smagu veselības problēmu dēļ.
iesūtīts: 22.03.2018lasīt tālāk

LŪGUMS PALĪDZĒT!

Lūdzam Jūsu atbalstu mūsu kolēģei, ilggadējai Madonas novada pašvaldības darbiniecei, Administratīvās nodaļas vadītājai Laima Liepiņa.
iesūtīts: 22.02.2018lasīt tālāk
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums