.

Par drošu peldsezonu bērniem

Madonas novada un Varakļānu novada Pašvaldības policija atgādina vecākiem, ka peldsezonas laikā īpaši svarīgi ir pievērst maksimālu uzmanību bērniem ūdenī un tā tuvumā!
iesūtīts: 21.06.2024lasīt tālāk

Izsaki viedokli par saistošo noteikumu projektu!

Madonas novada pašvaldība noskaidro sabiedrības viedokli par saistošo noteikumu projektu - Grozījumi Madonas novada pašvaldības 29.06.2022. saistošajos noteikumos Nr. 21 "Sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanas un lietošana kārtība Madonas novadā"
iesūtīts: 18.06.2024lasīt tālāk

Āra trenažieri Madonas novadā

Veltīt laiku fiziskām aktivitātēm ir ļoti svarīgi, tas uzlabo mūsu vispārējo veselību, kas rezultātā padara mūs priecīgākus un uzlabo mūsu dzīves kvalitāti. Viens no veidiem, kā pavadīt laiku aktīvi, ir izmantojot trenažierus. Āra trenažieri ir pieejami par brīvu un tos izmantot ir vienkārši. Izmantojot āra trenažierus, ir iespējams attīstīt savu spēku un trenēt dažādus muskuļus.
iesūtīts: 17.06.2024lasīt tālāk

Vidzemes plānošanas reģions izveido interaktīvo karti remigrantiem savstarpējo saikņu veidošanai

Lai radītu iespēju visiem remigrantiem kontaktēties un iepazīties, Vidzemes plānošanas reģions izveidojis jaunu platformu – interaktīvo karti. Šī karte ļaus atbraucējiem, aizpildot īsu anketu, redzēt citus atbraucējus savā tuvumā. Tādējādi remigranti varēs sazināties ar saviem novadniekiem, iespējamiem kaimiņiem, par kuriem iepriekš nav zinājuši, tuvāk iepazīties, aprunāties un veidot jaunas draudzības.
iesūtīts: 13.06.2024lasīt tālāk

Izsaki viedokli par saistošo noteikumu projektu

Madonas novada pašvaldība noskaidro sabiedrības viedokli par saistošo noteikumu projektu - Grozījumi Madonas novada pašvaldības 2022.gada 30.novembra saistošajos noteikumos Nr. 42 “Par līdzfinansējumu Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs, kas īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmas".
iesūtīts: 12.06.2024lasīt tālāk

Pavadi drošu atpūtu pie ūdens!

Ik gadu 15. maijā, līdz ar peldsezonas atklāšanu Latvijā, tiek atzīmēta Starptautiskā ūdens drošības diena ar mērķi vairot izpratni par slīkšanas novēršanu, kā arī izglītot sabiedrību par drošību pie un uz ūdens.
iesūtīts: 04.06.2024lasīt tālāk

Digitālais žurnāls - Bērnam droša vasara

Ik gadu vairāki simti bērnu nonāk ārstniecības iestādē, lai saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumas, ievainojuma vai saindēšanas dēļ. Turklāt traumas visbiežāk tiek gūtas netīši. Speciālisti norāda, ka lielākā daļa traumas ir novēršamas un varēja nenotikt!
iesūtīts: 31.05.2024lasīt tālāk

7., 8., 9. maijā Eiropas eksāmens 2024!

Dalība Eiropas eksāmenā 7., 8., 9. maijā ir viena no vērienīgākajām Eiropas dienas tradīcijām nu jau 10 gadus. Pagājušajā gadā tika sasniegts rekords – Eiropas eksāmenā piedalījās vairāk nekā 42 000 dalībnieki. Šogad dalība Eiropas eksāmenā ir īpaši nozīmīga, jo atzīmējam Latvijas divdesmitgadi Eiropas Savienībā. Tāpat kā mūsu ieguvumi no Latvijas dalības Eiropas Savienībā ir daudzveidīgi, arī Eiropas eksāmena jautājumi ir raibu raibie – sports, kultūra, daba, izgudrojumi, nozīmīgi notikumi, personības u.c. tēmas tiek iekļautas tiešsaistes testā, piemērojot tos dažādām vecuma grupām.
iesūtīts: 03.05.2024lasīt tālāk

“Madonas galda spēļu klubs" pasākumu kalendārs

NVO iniciatīvas projekta ietvaros “Raitā solī Madonas novadā. Galda spēle mugursomā, sviestmaize kabatā" organizētās aktivitātes: Ja vēlies piedzīvot ko vairāk, kā nedēļas nogali pie TV vai pasīvu dalību komercpasākumos; Ja tev patīk velo braukšana. Kopīgs iesvīdiens minoties vai vienkārši ejot; Ja vēlies iepazīt tādus pašus Madonas novada iedzīvotājus, kā tu pats. Tad nāc un piedalies!
iesūtīts: 02.05.2024lasīt tālāk

Aizvadīts jau otrais Sabiedrības integrācijas fonda rīkotais ģimeņu forums “Ja vien mēs vairāk sarunātos”

Madonas novada kultūras centrā 19. aprīlī norisinājās jau otrais Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) rīkotais ģimeņu forums “Ja vien mēs vairāk sarunātos”. Piedaloties darba devējiem, pašvaldību un nevaldību organizāciju pārstāvjiem, kā arī “Goda ģimenes” apliecību īpašniekiem, interaktīvās darba grupās un iedvesmas lekcijās tika aktualizēta cieņpilna konfliktsituāciju risināšana darbavietā, ģimenē un sabiedrībā kopumā.
iesūtīts: 26.04.2024lasīt tālāk

Aptauja - "Dažādām paaudzēm izmantojama publiskā telpa"

Nodibinājums "Madonas novada fonds" izsludinājis LEADER projektu pieņemšanas 4.kārtu 3.2.rīcībā “Dažādām paaudzēm izmantojama publiskā telpa”. Tās ietvaros Madonas novada pašvaldība plāno īstenot projektus Cesvaines un Lubānas pilsētās un pagastu teritorijās.
iesūtīts: 25.04.2024lasīt tālāk

Dodies pastaigā pa Biksēri!

Biksēre ir vieta, kur būt un kur kustēties! Atsākot kustības sezonu, MFC "Logs" aicina iekustināt sevi, draugus un ģimeni, dodoties pastaigā pa Biksēri - sekojot kartē atzīmētajiem punktiem.
iesūtīts: 18.04.2024lasīt tālāk

Arī tu vari palīdzēt Ukrainai uzvarēt!

Biedrība "Caritas Madona" sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību rīko ziedojumu vākšanas akciju, lai sniegtu palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem! Ziedotais ar Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrības konfederācijas "Viche" palīdzību tiks nogādāts tieši uz fronti!
iesūtīts: 15.04.2024lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6 7   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums