Par jauno lietotni "112 Latvija" un www.112.lv

Lai samazinātu laiku no iedzīvotāja zvana līdz operatīvo dienestu palīdzības saņemšanai, īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts “Vienota kontaktu centra platforma operatīvo dienestu darba atbalstam un publisko pakalpojumu piegādei”, kas uzlabo vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numura 112 zvanu apstrādi, resursu vadību un informācijas apmaiņu starp operatīvajiem dienestiem. Līdzās tam, lai informētu un izglītotu iedzīvotājus par tālruņa numuru 112 un rīcību dažādos apdraudējumos, izstrādāta jauna lietotne "112 Latvija" un tīmekļvietne www.112.lv.
iesūtīts: 22.02.2024lasīt tālāk

Izsludināts projektu konkurss nevalstiskajām organizācijām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam ietvaros izsludina atklāto projektu konkursu “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”. Projektu pieteikumus finansējuma saņemšanai var iesniegt biedrības un nodibinājumi līdz 2024. gada 2. aprīļa plkst. 23.59. Konkursā kopējais pieejamais finansējums no valsts budžeta līdzekļiem ir 250 000,00 eiro.
iesūtīts: 16.02.2024lasīt tālāk

Izsludināts Madonas novada pašvaldības sociālās jomas projektu konkurss!

Madonas novada pašvaldības dome 31.01.2024. apstiprināja pašvaldības Sociālās jomas projektu konkursa nolikumu 2024.gadam (lēmums Nr. 40, protokols Nr. 2, 39.p.). Konkursa mērķis ir iesaistīt nevalstisko sektoru sabiedriski nozīmīgu sociālo programmu, aktivitāšu un pasākumu īstenošanā dažādām mērķauditorijām, palielināt sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju iesaistīšanu sociālajās aktivitātēs, mazinot viņu sociālo atstumtību.
iesūtīts: 06.02.2024lasīt tālāk

Izsludināts Madonas novada pašvaldības nevalstisko organizāciju iniciatīvu projektu konkurss!

Madonas novada pašvaldības dome 31.01.2024. apstiprināja pašvaldības NVO iniciatīvu projektu konkursa nolikumu 2024.gadam (lēmums Nr. 37, protokols Nr. 2, 36.p.). Konkursa mērķis ir nodrošināt atbalstu NVO iniciatīvām, kuras veicina fizisku aktivitāšu un veselīga dzīvesveida nozīmes popularizēšanu, kā arī uzlabo kopienu dzīves kvalitāti caur sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanu Madonas novadā.  
iesūtīts: 06.02.2024lasīt tālāk

Aicinām uz pasākumu “Viedie ciemi Madonas novadā – PIEREDZE, IESPĒJAS un SADARBĪBA” ikvienu novada aktīvo iedzīvotāju!

Ja Tev rūp vieta, kurā Tu dzīvo, ja Tev ir radošas idejas dzīves kvalitātes uzlabošanai kopienā, ja Tu saredzi, ka vairāk var panākt līdzdarbojoties un apvienojoties, un uzskati, ka laukos ir iespējama attīstība, tad 26.februārī gaidīsim Tevi Madonas biznesa attīstības centrā Saieta laukumā 2A, pulksten 10.00 pasākumā “Viedie ciemi Madonas novadā – PIEREDZE, IESPĒJAS un SADARBĪBA”.
iesūtīts: 25.01.2024lasīt tālāk

Redzamāka NVO sociālajos medijos? Piesakies!

Vai vēlies sasniegt un izveidot attiecības ar sev vēlamo auditoriju? Vai vēlies noskaidrot savas auditorijas vēlmes, vajadzības un apjaust, kā tās pārvaldīt? Vai vēlies savu organizāciju padarīt redzamāku un atpazīstamu? Ja Tava atbilde ir JĀ, tad piesakies tiešsaistes lekcijai “Redzamāka NVO. Digitālo rīku izmantošana atpazīstamībai”, kas notiks Zoom platformā.
iesūtīts: 15.01.2024lasīt tālāk

Aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”!

Sabiedrības Integrācijas fonds aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”! “Miljoni soļu Latvijai” ir vēl nebijis izaicinājums, kura mērķis ir motivēt Latvijas iedzīvotājus veselīga dzīvesveida atbalstīšanā, kopīgi “iekustinot” Latviju, kā arī veidot ikviena iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savai pašvaldībai.
iesūtīts: 15.12.2023lasīt tālāk

Madonas novads - otro gadu pēc kārtas ģimenēm draudzīgākais!

Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” 12. decembra rītā norisinājās ģimeņu forums “Ja vien mēs vairāk sarunātos”. Foruma noslēgumā svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika godināti konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2023” finālisti, kā arī paziņots šī gada titula ieguvējs. Izvērtējot pašvaldību sniegto informāciju, kā arī vērtēšanas komisijas iegūtos datus, par ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā 2023. gadā atzīta Siguldas novada pašvaldība.
iesūtīts: 13.12.2023lasīt tālāk

Decembrī iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks ĒRGĻOS un BĒRZAUNES pagastā

Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Gada pirmajā pusē tikšanās ar iedzīvotājiem tika aizvadītas lielākajā daļā no Madonas novada administratīvajām teritorijām. Iestājoties rudenim, pašvaldības pārstāvji atsāka izbraukumus uz pagastiem, lai klātienē tiktos ar vietējiem iedzīvotājiem. Decembrī šā gada tikšanās noslēgsies ĒRGĻU apvienības un BĒRZAUNES pagasta pārvaldēs.
iesūtīts: 04.12.2023lasīt tālāk

Madonā aizvadīts Vidzemes NVO tīklošanās pasākums “NVO tirgus”

22. novembrī Madonas biznesa attīstības centrā noritēja pirmais Vidzemes nevalstisko organizāciju tīklošanās pasākums, kuru organizēja Valmieras novada fonds un Madonas novada pašvaldība. Pasākumā piedalījās 32 organizācijas no Ogres, Valmieras, Smiltenes, Alūksnes novadiem, bet visplašāk pārstāvētas bija Madonas novada nevalstiskās organizācijas, par ko īpašs gandarījums.
iesūtīts: 27.11.2023lasīt tālāk

NVA un EURES tiešsaistes seminārs darba devējiem Madonā

Aicinām Jūs piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras un EURES tīkla organizētajā tiešsaistes seminārā darba devējiem, lai uzzinātu par NVA Madonas filiāles aktualitātēm, NVA pakalpojumiem darba devējiem un darba tirgus aktualitātēm, prasmēm konkurētspējīgai nodarbinātībai un mūžizglītībai, kā arī trešo valstu pilsoņu nodarbinātības noteikumiem un aspektiem.
iesūtīts: 22.11.2023lasīt tālāk

Noskaidroti “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” finālisti. To vidū arī Madonas novads

Apkopoti konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” pēdējās kārtas rezultāti ar katrā plānošanas reģionā visaugstāk novērtētajām pašvaldībām, kas atzītas kā ģimenēm draudzīgākās. Finālisti cīnīsies par naudas balvu, kuru izmantot ģimeniskas vides uzlabošanai savā pašvaldībā un uzvarētāji tiks izziņoti 2023. gada 12. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā. Jau otro gadu konkursa finālistu vidū Vidzemes plānošanas reģionā ir arī Madonas novada pašvaldība iegūstot šo titulu.
iesūtīts: 10.11.2023lasīt tālāk
   1 2 3 4 5 6   
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums