Aicinām Madonas novada jauniešus piedalīties aptaujā

Sveiks, Madonas novada jaunieti! Madonas novada pašvaldībai ir svarīgs Tavs viedoklis par to kā Tu jūties dzīvojot Madonas novadā, ko Tu vēlies, lai pašvaldība darītu, lai uzlabotos Tavas iespējas piedalīties jaunatnes politikas veidošanā un brīvā laika pavadīšanā.
iesūtīts: 21.02.2023lasīt tālāk

Madonas novada ģimeņu aptaujas apkopojums

Madonas novada pašvaldība no 2023. gada 27. janvāra līdz 15. februārim veica Madonas novada ģimeņu aptauju. Aptaujas mērķis bija noskaidrot Madonas novadā dzīvojošo ģimeņu apmierinātību ar dzīves vidi Madonas novadā, pakalpojumu pieejamību, sasniedzamību un daudzveidību, kā arī uzzināt ģimeņu vēlmes un vajadzības.
iesūtīts: 09.03.2023lasīt tālāk

Aizvadītas pirmās tikšanās ar iedzīvotājiem

Pagājušajā nedēļā Madonas novada pašvaldības pārstāvji klātienē tikās ar Barkavas un Ošupes pagastu iedzīvotājiem, lai iepazīstinātu iedzīvotājus būtiskākajām plānotajām un īstenošanas procesā esošajām aktivitātēm gan pagastos, gan novadā kopumā.
iesūtīts: 02.03.2023lasīt tālāk

25 Madonas novada iedzīvotāju pasakas tiks apkopotas grāmatā

Šoziem aicinājām jūs ļauties fantāzijas lidojumam. Izsapņot to, kas nav īsts, iztēlojoties dažnedažādus brīnumus un izgudrot tēlus kas tāli no realitātes. Mudinājām atvērt sevī radošumu, sacerot pasaku. Rezultāts pārspēja mūsu gaidas, jo saņēmām 25 ilustrētas burvīgas pasakas par tēmu “Mana sapņu ziema Madonā”!
iesūtīts: 23.01.2023lasīt tālāk

Video sveicieni gadumijā!

2022./2023. gadumijas svinīgas uzrunas, kuras sagatavojuši Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs un Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris, kā arī Madonas novada skolēni (priekšsēdētāja uzrunu konkursa ietvaros).
iesūtīts: 31.12.2022lasīt tālāk

Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs aicina visus novada skolēnus piedalīties konkursā

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks ir sācies! Katram no mums šis gads ir nesis gan izaicinājumus, gan priecīgus brīžus! Kā ierasts, arī šogad, sagaidot 2023. gada pirmās sekundes, tiks sveikti novada iedzīvotāji ar svinīgām svētku uzrunām. Mēs vēlamies turpināt iesāktās tradīcijas pērn, tāpēc jautājam - vai Tu arī vēlētos būt viens no tiem, kas sveic savu ģimeni, draugus, paziņas un visus novada iedzīvotājus gadu mijā? Piedalies konkursā un iegūsti šo iespēju!
iesūtīts: 05.12.2022lasīt tālāk

Aicinām piedalīties pasaku konkursā “Mana sapņu ziema Madonā”

Šogad, gaidot gada skaistākos svētkus – Ziemassvētkus, aicinām pasapņot. Ne vienmēr viss notiek, kā mēs vēlētos, ne vienmēr mūsu domas piepildās, ne visi sapņi paredzēti mums. Tomēr Ziemassvētki ir brīnumu laiks un drīkst vēlēties vairāk. Tāpēc aicinām iesaistīties nelielā konkursā – aktivitātē visus tos, kam padodas rakstīšana, lieliski darbojas iztēle un piemīt prasme skaisti zīmēt. Piedalīties var gan individuāli, gan komandā (ar ģimenes, draugu, kolēģu vai kādu citu atbalstu).
iesūtīts: 01.12.2022lasīt tālāk

Piedalies aptaujā par līdzdalību

Rīgas Stradiņa universitātes studenti sadarbībā ar Valsts kontrole pēta, kā pašvaldībām veicas ar iedzīvotāju uzrunāšanu un iesaisti līdzdalībā. Jūsu atbildes palīdzēs saprast, vai tas, kā to dara pašvaldības, atbilst tam, kā to vēlas iedzīvotāji.
iesūtīts: 31.10.2022lasīt tālāk

Piedalies aptaujā Madonas novada jauniešiem

Jau otro gadu Madonas novada pašvaldība veic aptauju ar mērķi apzināt Madonas novada bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas un jauniešu iesaisti jaunatnes politikas veidošanā pašvaldībā.
iesūtīts: 02.05.2022lasīt tālāk

Aicinām aizpildīt anketu par NVO darbību Madonas novadā!

Aicinām aktīvās organizācijas, kas darbojas Madonas novadā - nevalstiskās organizācijas, fondus, aktīvās kopienas, kas sniedz pienesumu novada iedzīvotājiem - aizpildīt anketu, lai apkopotu vienkopus informāciju par šobrīd aktīvām vietējā kopienā balstītām organizācijām.
iesūtīts: 12.04.2022lasīt tālāk

Madonas novada uzņēmēji izvirzīti konkursam "Latvijas Labākais tirgotājs"

Atgādinām, ka š.g. februāra mēnesī aicinājām ikvienu Madonas novada iedzīvotāju izteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus par labākajiem tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumiem Madonas novadā 2021. gadā, tādējādi palīdzot Madonas novada pašvaldībai izvirzīt labākos Madonas novada tirgotājus dalībai Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības veidotā konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2021” otrajā kārtā.
iesūtīts: 23.03.2022lasīt tālāk
   1 2 3   
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums