Kā ziedot?

Labdarība ir liela mēroga ziedojumu vākšana, parasti slimiem vai nabadzīgiem cilvēkiem. 
Dažreiz arī dzīvniekiem un dabas aizsardzībai. 

Menecātisms ir mākslas, zinātnes, arī sporta, dažādu kultūras un labdarības pasākumu 
finansiāla un materiāla atbalstīšana.Papildinformācija: Madonas novada pašvaldības noteikumi Nr. 5 ”Finanšu līdzekļu vai mantas dāvinājumu (ziedojumu) pieņemšanas un izlietošanas kārtība Madonas novada pašvaldības iestādēs”
Noteikumu mērķis - noteikt ārējo normatīvo aktu regulējuma vienādu piemērošanas kārtību visās Madonas novada pašvaldības iestādēs dāvanu, dāvinājumu (ziedojumu) pieņemšanai un pārzināšanai, kas veicinātu atbalsta saņemšanu pašvaldības administratīvo resursu, materiāli tehniskās bāzes pilnveidošanai un/vai uzlabošanai, infrastruktūras sakārtošanai, kultūras, izglītības, drošības, sporta, vides aizsardzības, veselības aizsardzības, sociālās palīdzības, sociālo pakalpojumu u.c. pakalpojumu un/vai pasākumu nodrošināšanai; noteikt dāvinājumu (ziedojumu), pārvaldīšanas un izlietošanas kārtību; kā arī nodrošināt likumīgu dāvinājumu (ziedojumu) izmantošanu.

‌Par radušos ziedošanas iniciatīvu, idejām un iespējām aicinām sazināties ar konkrēto pašvaldības darbinieku vai konkrēto pašvaldības iestādi:
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums