Manas mājas - Madona
Mūsu daba ir viszaļākā. Mūsu strautu ūdeņi – visdzidrākie. Debess virs mūsu galvām - viszilākā. Putnu dziesmas – viskaņākās. Gaiss – vistīrākais. Ēdiens – visgardākais. Iedzīvotāji – visdraudzīgākie. Šādi un šiem līdzīgi teksti rotā daudzu pasaules ceļvežu un bukletu lappuses ar mērķi uzburt vīziju par ideālu vidi sadzīvei un atpūtai. 

Madonas novada ceļvežos šie vārdi nav jāraksta. Tos iekšēji nolasa un ārēji pasaka paši cilvēki. Cilvēki, kas te ir uzauguši. Cilvēki, kam Madonas novads ir tūrisma galamērķis. Cilvēki, kas te strādā. Taču visspilgtākie iespaidi gūstami no cilvēkiem, kas jau apzinīgā vecumā, dažādu apstākļu rezultātā MADONAS NOVADU ir izvēlējušies par savu. Nē - ne dzīvesvietu, bet VIETU DZĪVEI! 


Aicinām caur video stāstiem iepazīties ar cilvēkiem, kuri sev atklājuši Madonas novadu un atraduši te vietu sev un savai ģimenei. 

  1. Pirmais stāsts ir par Kasparu Parfenoviču - uzņēmēju no Rīgas. SKATĪTIES VIDEO!
  2. Otrais stāsts ir par Sigitu Pildavu - transformācijas treneri, kouču. SKATĪTIES VIDEO!
  3. Trešais stāsts ir par Lāsmu Adamoviču - uzņēmuma "Madonas Uguns Siers" īpašnieci. SKATĪTIES VIDEO!
  4. Ceturtais stāsts ir par Ūdru ģimeni no Ērgļiem. SKATĪTIES VIDEO!
  5. Piektais stāsts ir par Vinetas Caunes - Meijeres ģimeni. SKATĪTIES VIDEO!
‌(Video tapuši 2022 maijā.)


Saskati arī Tu Madonas novada pievilcību un ieraugi tajā vietu sev un savai ģimenei. Palīgs tajā Tev būs jaunā Madonas novada pašvaldības RESURSU KARTE, kurā apkopotas Madonas novada pašvaldības izglītības iestādes, bibliotēkas un kultūras nami, jauniešu un multifunkcionālie centri. Vietas, kur var saņemt sociālos pakalpojumus un palīdzību. Tāpat atradīsi arī publiski pieejamos bērnu rotaļu laukumus, sporta infrastruktūru un vietas brīvā laika pavadīšanai.

© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums