Vidzemē norisināsies militāro mācību cikla “NAMEJS 2022” pavasara posma lauka taktiskais vingrinājums

No 20. līdz 22. maijam Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes karavīri un zemessargi piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla “NAMEJS 2022” pavasara posma lauka taktiskajā vingrinājumā, kura mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan sadarbībā ar sabiedrotajām valstīm kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.
iesūtīts: 10.05.2022lasīt tālāk

Valsts robežsardzes koledža uzņem kandidātus mācībām

Valsts robežsardzes koledžas profesionālās tālākizglītības programmas “Robežapsardze” (3.profesionālās kvalifikācijas līmenis) apguvei, par valsts budžeta līdzekļiem, uzņem Latvijas pilsoņus ar vidējo izglītību, kuriem līdz 2022.gada 22.augustam (ieskaitot) ir pilni 18.gadi vai kuri līdz 2022.gada 22.augustam nav sasnieguši 40 gadu vecumu (dzimuši pēc 1982.gada 22.augusta (ieskaitot) un ar savām personiskajām īpašībām, fizisko sagatavotību, veselības stāvokli piemēroti dienestam Valsts robežsardzē. Mācības Valsts robežsardzes koledžā (Robežsargu skolā — 1 gads).
iesūtīts: 29.04.2022lasīt tālāk

Izsludināts atklāts pieteikumu konkurss latviešu valodas kursu nodrošināšanai Ukrainas civiliedzīvotājiem visā Latvijā

21.aprīlī Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) pēc ārkārtas padomes sēdes izsludinājis atklātu pieteikumu konkursu “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem”, lai Ukrainas pieaugušajiem civiliedzīvotājiem pēc iespējas ātrāk tiktu nodrošinātas bezmaksas latviešu valodas mācības vismaz 120 stundu apjomā A1 līmenī. Konkursā aicinātas pieteikties dažādu juridisko formu iestādes un organizācijas visā Latvijā, tā nodrošinot pakalpojuma pieejamību iespējami tuvu izmitināšanas vietai Ukrainas civiliedzīvotājiem.
iesūtīts: 21.04.2022lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika