.

Krāsojamā grāmata “Izzini un iepazīsti Madonu” - dāvana pilsētas 95.dzimšanas dienā un skolēniem 1.septembrī!

iesūtīts: 2021.09.01 15:20
Straujiem soļiem pienācis 1.septembris. Kopā ar skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, priecājamies, ka ir iespēju doties uz skolu pēc tik ilga attālināto mācību perioda.

Madonas muzeja kolektīvs sveic ikvienu Zinību dienā un novēl, lai klātienes tikšanās prieks ir katru dienu un jaunais mācību gads sniedz iespēju gūt un dot jaunas zināšanas, gūt jaunas pozitīvas emocijas un iespaidus, sasniegt savus izvirzītos mērķus un tikt galā ar visiem izaicinājumiem.

Šogad Madonas pilsēta svin 95 gadu jubileju un svētku sajūta pavada visu vasaru. Madonas muzejs pilsētas svētkos sagādāja vairākas saistošas dāvanas ikvienam pilsētas iedzīvotājam un tās viesim. Viena no tām bija krāsojamā grāmata “Iepazīsti un izzini Madonu” ar MADIKAS, pašiem mazākajiem un ģimenēm ar bērniem. Grāmatas idejas autore ir Madonas muzeja mākslas nodaļas vadītāja Elīna Krupko un tā ir viņas pirmā, bet kā uzsver autore, noteikti ne pēdējā grāmatiņa pašiem mazākajiem.

Grāmatas autore Elīna Krupko uzsver: “Krāsojamo grāmatiņu veidoju, lai uzrunātu tieši bērnu auditoriju, jo bērni ir mūsu nākotne, kurus vajag izglītot par pilsētas vēsturi jau no mazotnes. Un bērnus  mēs parasti uzrunājam citādi, vieglākā valodā un pēc tāda principa veidoju arī šo grāmatiņu. Bet esmu pārliecināta, ka grāmatiņa būs saistoša arī vecākiem un tas būs lielisks ceļojums vēsturē un arī šodienā.”

"Izzini un iepazīsti Madonu” kopā ar MADIKAS ir aizraujošs un interesants ceļojums Madonas pilsētas vēsturē un arī šodienā. Krāsojot, skaitot, lasot, meklējot atbildes kā pilsētā, tā grāmatiņā, kā arī, sarunājoties ar vecākiem un vecvecākiem varēs uzzināt dažādus faktus par Madonu un, galvenais, darīt to ar prieku un ieinteresētību. Kopš jūnija sākuma, kad pilsētas svētku ietvaros grāmatiņa pirmo reizi nokļuva pie saviem lasītājiem, ar to iepazinies katrs, kurš nācis uz Madonas muzeju, jo grāmatu var nopirkt Madonas novada Tūrisma informācijas centrā.  

Zinību dienā, 1. septembrī Madonas muzeja kolektīvs īpaši sveic pašus mazākos skolēnus - Madonas pilsētas vidusskolas 1. klašu skolēnus, kuriem šis ir vēl nezināms piedzīvojums, pirmā skolas diena. Tādēļ grāmatas autore Elīna Krupko kopā ar saviem kolēģiem Pirmā zvana laikā svinīgi pasniedza katram Madonas pilsētas vidusskolas 1. klases audzinātājam grāmatiņas, lai katram pirmklasniekam prieks.

Grāmatiņas izdošanu finansiāli atbalstīja Madonas novada pašvaldība. Grāmatu var iegādāties ikviens Madonas TIC par ļoti simbolisku cenu.


Titulfoto - grāmatas autore Elīna Krupko.


Informāciju sagatavoja: Zane Grīnvalde

‌Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja

Izglītojošā darba nodaļas vadītāja

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums