Persil U-12, U-13 pirmās sezonas spēles

iesūtīts: 2017.09.25 17:23
23.un 24.septembrī savas pirmās šīs sezonas spēles aizvadīja Persil U12 (2006.g.dz.) un U-13 (2005.g.dz.) Madonas BJSS jauniešu basketbolistu komandas.

Sezonas sākumā no septembra līdz oktobra beigām sacensības notiek reģionos, bet sezonas otrajā pusē grupas tiek veidotas pēc sportiskā principa, nodrošinot daudz spēļu starp spēkos līdzvērtīgām komandām.

Persil U12 un U13 grupās spēles notiek ar 5.izmēra bumbām uz augstajiem groziem (305 cm). Visās grupās spēles laiks sadalīts četrās ceturtdaļās. U12 un U13 grupās spēlēs 4x7 minūtes, pārējās grupās 4x10 minūtes.

MBJSS U-13 komanda-trenera A.Gruntes vadībā 23.septembrī Daugavpilī pieveica vietējo Daugavpils komandu 54:23, un cieta zaudējumu Krāslavai 38:58. 24.septembrī Madonas Sporta centrā U-13 komanda zaudēja Rūjienai 27:53, bet izcīnīja uzvaru pār Smilteni 44:28. U-13 vecuma grupā šogad startē 49 komandas.

U-12 komanda 23.septembrī uzvarēja Daugavpili 95:10, bet 24.septembrī Madonā pieveica Rūjienu 58:30. U-12 vecuma grupā šogad startē 39 komandas.

U-12 komandā šajā sabraukumā jāuzslavē visi spēlētāji-mācāmies un cīnāmies visi, bet U-13 komandā spīdoši šo sabraukumu aizvadīja Andris Priede, kurš kā īsts komandas līderis katrā spēlē komandai palīdzēji vidēji gūstot 20 punktus spēlē!

U-12 komanda jau 29.septebrī dodas uz VINNI( Igaunija), kur aizvadīs 1.posmu BBBL (Baltijas zēnu basketbola līga). 1.posmā mēģināsim izrādīt pienācīgu konkurenci Keila(Igaunija), Glorija(Krievija), Timirjazevskaja(Krievija), Neva Stars(Krievija)....

Nākošās U13 komandas spēles- 7.oktobrī Rēzeknē pret Rugāji un Ezerzeme/Bjss/Viļāni, 8.oktobrī Madonā pret Gulbene un Alūksne. U-12 komandai 7.oktobrī Rēzeknē pret Ezerzeme/Bjss un Rēzeknes novada BJSS, bet 8.oktobrī Madonā pret Gulbenes un Alūksnes komandām.

Pārstāvēt savas sporta skolas LJBL finālsacensībās ir visiem jaunajiem basketbolistiem goda pienākums, bet sezonas laikā jābūt saprātīgam balansam starp spēlēšanu, kvalitatīviem treniņiem, mācībām un atpūtu. Primārais mērķis – radīt labus apstākļus talantu attīstībai.

Tas,ka jau piedalāmies sacensībās-nenozīmē,ka tieši Tu nevari papildināt mūsu komandas rindas! Ar prieku gaidīsim Tevi Madonas pilsētas sporta centrā uz basketbola treniņiem!