MADONAS BJSS U-13 basketbolistiem VEF LJBL pēdējais posms

iesūtīts: 2016.03.20 21:34
19.un 20.martā Madonas BJSS U-13 basketbolisti cīnījās Ikšķilē 3.kārtas 3.posmā. Šajā sabraukumā spēkojāmies grupā no 17.-24.vietai. Kopā šajā vecuma grupā startē 36 komandas.

19.martā apakšgrupā cīnījāmies pret Gulbenes komandu, kurai  šoreiz zaudējām pagarinājumā 46:48 (E.Skuja 17 ,R.Ostrovskis 17, A.Šmits 7 punkti). Otrā dienas spēlē puiši cīnījās ar lielāku atdevi un spēja izcīnīt uzvaru pār Krāslavu 48:40 (E.Skuja 12, R.Ostrovskis 10, D.Točs 10, M.Zeltkalns 6 punkti).

20.martā rīta spēlei pret BS Rīga/Pārdaugava sākums neizdevās-šī brīža līderi neparādīja gaidīto sniegumu, koncentrēšanos -tāpēc devu iespēju saprast savas spējas tiem, kas reti apmeklē treniņus, nav ar sporta skolai nepieciešamo attieksmi. Galarezultāts saprotams-zaudējums 12:50. Pēdējā regulārā čempionāta spēle gan sevi attaisnoja par visiem 100 procentiem. Kārtīgs “kapiņš” visās četrās ceturtdaļās pret Saldus komandu. Spēles beigās pie mīnus divi A.Šilinskis realizē savu pirmo trīspunktu metienu, bet 7 sekundes līdz beigām Saldus komanda realizē pus tālo metienu un atkal mīnus 2. Pēc minūtes pārtraukuma 3 sekundes līdz mača beigām A.Šilinskis ar savu otro precīzo tālmetienu pieliek spēlei treknu punktu. Pretinieks vēl tiek pie sarežģīta metiena, bet nerealizē to un mūsu komandai laimīga uzvara 40:39 (E.Skuja 13, D.Točs 8, A.Šilinskis 8, M.Zeltkalns 5 punkti).

No 36 Latvijas komandām šogad kopvērtējumā izcīnīta 23.vieta. Tuvākajā laikā jāgatavojas 16.aprīļa “Orange Team” kausam 3X3 basketbolā 2.posma sacensībām 2003.g.dz.un jaunākiem jauniešiem, kas notiks Madonas pilsētas sporta centrā. Pēc tā jau jāskatās jaunās sezonas virzienā, jāiemēģina lielāka- 6.izmēra bumbas un, iespējams, jāuzorganizē kāds draudzības turnīrs Madonā, lai nezūd interese apmeklēt treniņus līdz mācību gada beigām.

Madonas BJSS U-13 un citas komandas joprojām meklē gara auguma puišus piesakāmies trenēties basketbolā, jo basketbols ir foršs!