U-17 basketbolistiem veiksmīgs 2.apļa sākums

iesūtīts: 2016.02.22 08:44
VEF LJBL regulārā čempionāta 2.apļa sacensības veiksmīgi sākuši Madonas BJSS 1.divīzijas U-17 komandas jauniešu basketbolisti. 1.apļa sacensības beidzām ar 8 uzvarām un 2 zaudējumiem.

Jaunajā gadā 7.februārī Madonā uzņēmām Jūrmalas komandu, kuru spēles otrajā puslaikā izdevās “salauzt” un izcīnīta uzvara 81:66 (E.Pētersons 19, L.Lazdiņš 18, N.Dzelzkalējs 15, N.Skripka 14, K.Ķeveris 9 punkti).

10.februārī izbraukumā cīnījāmies ar Rēzeknes BJSS komandu “”Ezerzeme/Viļāni”. Ja izdodas tik fantastisks spēles sākums, kā šoreiz-un jāpiezīmē 1.divīzijā to piedzīvot izdevās pirmo reizi, tad atliek vien pārējās 3 ceturtdaļas nospēlēt godam un uzvarēt. Pirmo ceturtdaļu izdevās uzvarēt ar 28:4, otrajā tikai vairs plus 3, trešajā jau mīnus 3 un ceturtajā mīnus 6, bet galarezultāts pozitīvs 56:79 (E.Pētersons 25, K.Ķeveris 19, L.Lazdiņš 14, N.Dzelzkalējs 13 punkti).

15.februārī Madonā uzņēmām čempionus Valmiera/ORDO komandu. Līdzīgu cīņu demonstrējām tikai pirmās divas ceturtdaļas, otrajā puslaikā čempioni parādīja līdzvērtīgāka soliņa priekšrocības un divu izlases spēlētāju individuālo meistarību-zaudējums 72:98 (E.Pētersons 20, N.Skripka 13, L.Lazdiņš 9, K.Ķeveris 8, N.Dzelzkalējs 8 punkti).

20.februārī Madonā uzņēmām BS Ogre komandu. Atkal pirmais puslaiks izvērtās līdzīgs, bet otrajā puslaikā mainot aizsardzību izdevās veiksmīgs izrāviens un uzvara 82:53 (E.Pētersons 23, L.Lazdiņš 18, K.Ķeveris 13, N.Skripka 13, R.Brants 6 punkti).

Pašlaik ar 11 uzvarām un 3 zaudējumiem atrodamies turnīra tabulas augšdaļā, bet vēl smagākās spēles priekšā un finālsacensības 13.-15.maijā.

Marta mēnesis būs ļoti saspringts – 7.03. Rīgā pret BS Rīga, 11.-13.03. 3.posms Igaunijas-Somijas-Latvijas līgā Igaunijā Rakverē, 14.03.Madonā pret BS Rīga/DSN, 17.03. izbraukums uz Liepāju.

Dievs dod spēlētājiem labu veselību, labas sekmes mācībās un jauno basketbolistu aktīvu pieteikšanos Madonas BJSS basketbola nodaļā!