FINLAND – ESTONIA – LATVIA - RUSSIA YOUTH BASKETBALL LEAGUE

iesūtīts: 2016.02.15 09:13
12. un 13.februārī Igaunijas pilsētā Parnu Madonas BJSS U-18 basketbola komanda startēja šīs sezonas otrā posma sacensībās starptautiskajā basketbola turnīrā.

Posmā iegūta laba pieredze, kas –jācer, palīdzēs tikt pie kādas liekas uzvaras Latvijas jaunatnes līgā.

Divās dienās aizvadītas 3 spraigas spēles. 12.februāra vakarā cīnījāmies pret spēcīgo SALVA/ROCK (Tartu). Spēles sākums izdevās līdzīgs. Varējām turēt līdzi pretinieku piedāvātajam augstajam tempam, bet jau otrajā puslaikā nogurums un neprecizitāte metienos ļāva pretiniekiem izrauties stabilā vadībā. Mums atlika veikt dažādas maiņas un paņemt no spēles pieredzei ko vien var. Zaudējums 48:87 ( E.Pētersons 12, T.Holsts 8, N.Dzelzkalējs 8K.Rosmanis 7 punkti).

13.februārī agrā rīta stundā spēle pret vairākkārtējiem Igaunijas zelta un sudraba medaļniekiem PK Virumaa (Igaunija). Visa spēle bija ļoti līdzīga-tad mēs, tad pretinieki vadībā. Pēdējās 5 spēles minūtēs neparādot komandas spēli, pārliecību par saviem spēkiem- sāpīgs zaudējums 64:69 (N.Skripka 16, K.Rosmanis 10, L.Lazdiņš 9 punkti). Otrajā dienas spēlē līdzīgs scenārijs pret Jelgavu. Atkal iegāza pārliecība pēdējās spēles minūtēs un sāpīgs zaudējums 58:65 ( E.Pētersons 18, N.Skripka 18, K.Rosmanis 8 punkti).

Arī šoreiz rezultāts nav īpaši svarīgs- jo iegūta laba pieredze, saprastas pašu vājās vietas pie kurām strādāsim. Viss jācenšas sakārtot un labi nostartēt pēdējā 3.posmā 11.-13.martā Rakverē.

Saspringtajā mācību un sezonas laikā esam iedzīvojušies nelielās traumās. Otrajā posmā nevarēja palīdzēt komandas līderis Ernests Lazdups, Artūrs Jurkāns savu 18.dzimšanas dienu sagaidīja Madonas pilsētas slimnīcā, sezonu beidzis Miks Kalniņš. Bet galvenais, ka ar mums rēķinās, nedaudz jau respektē un mēs iegūstam ļoti labu spēļu praksi.

Liels paldies Madonas BJSS par doto iespēju startēt šajā līgā!