Jau piecpadsmitais Madonas atklātais čempionāts skvošā

iesūtīts: 2014.02.06 09:21
Lai arī pirmais februāris rīdziniekus pārsteidza ar palielu sniega kārtu , Madonas skvoša klubs Rīgas Zelta Boulinga „”sporta kompleksa telpās organizēja gadskārtējo atklāto čempionātu skvošā.

Arī šinī gadā sacensībās pulcējās liels dalībnieku skaits- 58 sportisti ( 12 sievietes, 32 vīrieši grupā līdz 40. g. un 14 vīrieši grupā40+). Šogad

Madonas skvoša klubu pārstāvēja  12 sportisti, kuru vidū bija arī  patreiz Spānijā dzīvojošie un strādājošie  Linda Svilāne un  Jānis Melderis.

Spēles, kā vienmēr, bija spraigas un grūti prognozējamas, tomēr

sacensību dienai beidzoties vēlu vakarā , uzvarētāji tika noskaidroti .

Sieviešu grupā 1. vietu izcīnīja liepājniece Ineta Mackeviča, 2. vietā ierindojās madoniete Linda Svilāne, 3. vietā atstājot jelgavnieci Baibu Lulli. Vēl viena Madonas pārstāve Liene Rieba ierindojās ceturtajā vietā..

Diemžēl vīriešu grupā līdz 40 gadu vecumam Madonas sportisti godalgotās vietas neieņēma. ( Ir ,uz ko tiekties ! )Uzvarētāja kausu saņēma rīdzinieks Kaspars Purgailis, 2.vietā lietuvietis Mantas Kociunas , trešais palika rīdzinieks Arturs Peredistijs. Visprestižākajā vīru grupā 40+ čempiona titulu izcīnīja

Rinalds Krūklis ( Rīga),2. vietā Ivars Liepiņš (Liepāja), 3 .vietā Voldemārs Svilāns ( Madona), 4. vietu ieņēma Māris Kalniņš ( Madona).

Madonas skvoša klubs ir pateicīgs  pasākuma līdzjutējiem un  atbalstītājiem -Madonas novada pašvaldībai, SIA ,,Spec projekts”, SIA ,,Amerikas Tehnoloģiju korporācijai”.

SB ,,Madonas skvoša klubs” valdes priekšsēdētājs V. Svilāns.