Nauris Raize – Eiropas čempionāta ziemas orientēšanās ar slēpēm – bronzas medaļas ieguvējs

iesūtīts: 2010.02.15 08:52
No 8.februāra līdz 14.februārim Rumānijā notika Eiropas čempionāts junioriem un jauniešiem ziemas orientāšanās ar slēpēm, kur Latvijas izlases sastāvā startēja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzeknis Nauris Raize.

Sprinta distancē 2,5 kilometri, Nauris sasniedza teicamu rezultātu un izcīnīja augsto 3. vietu saņemot bronzas medaļu. Tas ir Latvijas ziemas orientieristu augstākais sasniegums, Latvijas orientēšanās sporta vēsturē.

Vēl Nauris startējot garajā distancē izcīnīja 10.vietu un vidējā distancē izcīnīja 5. vietu.

Sveicam Nauri ar šo augsto sasniegumu, sveicam arī viņa treneri Gunāru Ikaunieku.