Sporta veterānu sacensības Madonas novadā

iesūtīts: 2012.04.17 14:28
Madonas novadā notikušas vairākas sacensības sporta veterāniem. 31.martā Madonas pilsētas sporta centrā, Madonas pilsētas 1.vidusskolā un Madonas pilsētas 2.vidusskolā norisinājās „Madonas kauss – 2012” volejbolā.

V50+ grupā par uzvarētājiem kļuva Iršu komanda, V40+ grupā uzvarēja Latvijas Valsts Mežu komanda, bet otrajā vietā Lubānas komanda, trešie Saulkrasti. Sievietēm S45+ grupā pirmajā vietā Saulkrastu komanda, otrajā vietā komanda Mežmalas, bet trešajā vietā Madonas komanda. Sievietēm S35+ grupā uzvarēja Rīgas komanda, otrajā vietā Jelgavas komanda, bet trešajā vietā Litenes komanda. Uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus un medaļas.

14.aprīlī Madonā norisinājās Latvijas Sporta Veterānu – Senioru 49.finālsacensības volejbolā un dambretē, ko organizēja Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Sporta veterānu – Senioru savienību.

Dambretes sacensības notika Madonas pilsētas 1.vidusskolā un pulcināja 14. komandas. Uzvaru izcīnīja Bauskas – Rundāles novada komanda, otrajā vietā Rīgas komanda, bet trešajā vietā Ķeguma novada komanda. Madonas 1.komanda izcīnīja 4.vietu, individuāli Madonas komandas dalībniece Aina Ivanova izcīnīja bronzas medaļu savā vecuma grupā, Zelmai Svilānei 4.vieta, Mārtiņam Šulmanim 5.vieta, Aivaram Briedim 6.vieta, bet Valdim Masam 9.vieta savās vecuma grupās. Madona – 2 komandai 13.vieta.

Volejbola sacensības notika Madonas pilsētas sporta centrā un Madonas pilsētas 2.vidusskolas sporta zālē. Sporta centrā sacentās S35+ grupas sievietes un V60+ vīriešu komandas. S35+ grupā piedalījās 5 komandas, uzvarēja Rīgas pilsētas komanda, otrajā vietā Jūrmalas pilsēta, trešajā vietā Rēzeknes pilsētas komanda. Madonas komandai 5.vieta. V60+ grupā piedalījās 7 komandas. 1.vietā Jelgavas novada komanda, 2.vietā Valmieras pilsēta, 3.vietā Aizkraukles novada komanda, madoniešiem dalīta 5.-6.vieta. Madonas pilsētas 2.vidusskolā sacentās V40+ vīriešu 6.komandas. čempioni Daugavpils novada komanda, sudrabs Aizkraukles novada komandai, bet bronza Daugavpils pilsētas komandai, Madonas novada komandai 4.vieta.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos šinīs sacensībās, tiesnešiem un darbiniekiem par teicami padarīto darbu. No komandu dalībniekiem tika dzirdētas pozitīvas atsauksmes par sacensību norisi, gan arī par lielisko Madonas pilsētas sporta centru.