Izcili sasniegumi Pasaules čempionātā rollerslēpošanā - Itālijā

iesūtīts: 2024.09.16 09:30
Ar Madonas novada sportistu izciliem rezultātiem - Itālijā noslēdzies Pasaules čempionāts rollerslēpošanā
Pagājušās nedēļas nogalē, Itālijā norisinājās Pasaules čempionāts pieaugušajiem un junioriem rollerslēpošanā, kur Latvijas valsts izlases sastāvā startēja seši Madonas novada sportististi. Jāteic uzreiz, ka šis Pasaules čempionāts vairākās distancēs norisinājās ar mūsējo teicamiem sasniegumiem.
Pirmajā dienā norisinājās masu startu sacensības visās vecumā grupās un pieaugušo grupā vīriešiem par Pasaules čempionu pirmo reizi 15 kilometru distancē kļuva Raimo Vīgants ar lielisku finiša spurtu apsteidzot Norvēģijas un Igaunijas sportistus.

Vēl šinī distancē Lauris Kaparkalējs izcīnīja 11.vietu, Silvestrs Švauksts - 24.vietu un Niks Saulītis izcīnīja 34.vietu, 51.dalībnieka konkurencē. Sievietēm augstajā 10.vietā - Kitija Auziņa (startēja 35.dalībnieces), juniorēm Linda kaparkalēja - 28.vieta( startēja - 43.dalībnieces).

Sacensību otrajā dienā norisinājās sprinta sacensības, kur savu meistarību apliecināja Madonā notikušā Pasaules kausa posma uzvarētāja Linda Kaparkalēja, kura Pasaules junioru čempionātā izcīnīja Latvijai otro medaļu un tā ir bronzas medaļa.

Pieaugušo grupā - Raimo Vīgantam 5.vieta, Laurim Kaparkalējam - 9.vieta, Silvestram Švaukstam - 10.vieta un Nikam Saulītim 13.vieta. Sievietēm - Kitija Auziņa - 9.vieta.

Pēdējā sacensību dienā apbalvošanā atkal skanēja Latvijas valsts himna, jo komandu sprintā taktiski pareizi veicot visus posmus par Pasaules čempioniem kļuva Raimo Vīgants un Lauris Kaparkalējs. Sievietēm Kitija Auziņa startējot kopā ar juniori Adriānu Šuminsku izcīnīja sesto vietu.
Informācijas avots:infoski.lv