FIS sacensībās un Latvijas čempionātā rollerslēpošanā - veiksmīgi starti Madonas novada sportistiem

iesūtīts: 2024.08.26 10:52
Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis", norisinājās FIS sacensības un Latvijas čempionāts rollerslēpošanā īsajā un vidējā distancēs.
Veiksmīgi starti izdevušies Madonas novada sportistiem 24.-25.augustā notikušajās sacensībās rollerslēpošanā, slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis".
Īsajā distancē zelta medaļas pieaugušo grupā izcīnīja Lauris Kaparkalējs un Kitija Auziņa, kuri papildināja savus punktus FIS vērtējumā.

Jauniešiem S un V - 10.grupā zelta medaļas izcīnīja Diāna Škaļikova un Daniels Matisāns.
S-14.grupā zelta medaļa - Dārtai Ruļukai.
S-16.grupā pirma vieta - Lāsmai Martai Beķerei.
Sacensībās vidējā distancē pieaugušajiem atkal nepārspēti bija Lauris Kaparkalējs un Kitija Auziņa.
S un V - 10.grupā tāpat pirmajās vietās - Diāna Škaļikova un Daniels Matisāns.
S-14.grupā atkal pirmajā vietā Dārta Ruļuka.
S-16.grupā zelta medaļa - Alisei Plātei.
S-20.grupā pirmajā vietā - Linda Kaparkalēja.
Vairāki novada sportisti izcīnīja arī sudaraba un bronzas medaļas. Ar rezultātiem plašāk var iepazīties:infoski.lv
Paldies sportistiem par sasniegumiem un  Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneriem par sportistu sagatavošanu startiem rollerslēpošanā 2024.gada sezonā.
Informāciju ievietoja:vecākais speciālists sporta jomā M.Gailums