Sauleskalna tautas nama Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Atāls"

Dibināšanas gads:2013
Dalībnieku skaits:20
Kolektīva vadītājs:Judīte Ezerkalne, 29 194 861, juditeezerkalne@inbox.lv
Mēģinājuma vieta:Sauleskalna tautas nams
Mēģinājuma laiks:Trešdienās, svētdienās 19.00

VPDK „Atāls” smeļ no kultūrvēsturiskā mantojuma un ar deju cilvēku sirdīs lej mīlestību pret savu kultūru un tautu. Šobrīd uz mēģinājumiem dejotāji brauc divas reizes nedēļā no malu malām, lai ar darbu izkoptu savu dejot prasmi. Ir liela atšķirība, vai tu dejo mēģinājumos tikai, lai „būtu”, vai ar nopietnu attieksmi, atbildību izproti autora darbu, un koncertos dejas stāstu izstāsti savam skatītājam! 

Mēs dejojam dažādu novadu kolektīvu rīkotajos sadančos, koncertos, sporta pasākumos, privātajos pasākumos, skolu salidojumos. Neatsakām nevienam, jo mums patīk tas, ko darām! Mūsu tālākais brauciens bija uz starptautisko folkloras festivālu Maķedonijā. 

Mūsu kolektīvā valda ļoti jauka, saskaņota humora izjūta. Jo svarīgāks koncerts, jo spēcīgāks humors.

Piedāvājums

Mūsu repertuārā ir 28 dažādu raksturu dejas. 

Dejojam dažādu novadu kolektīvu rīkotajos sadančos, koncertos, sporta pasākumos, privātajos pasākumos, skolu salidojumos. Vienmēr esam atvērti jauniem piedāvājumiem un izaicinājumiem.

Neatsakām nevienam, jo mums patīk tas, ko darām! „Mēs esam Jums – Jūs esat mums, skatītāji!”

Vēsture

Gluži kā latviešu tauta, kas caur vēstures lokiem šaustīta un atdzimst aizvien no jauna, „Atāls” ataug zaļāks, kuplāks, spēcīgāks, skaistāks. Mēs sākām dejot savam vaļaspriekam. Bet, lai iegūtu kaut nelielu finansējumu, sevi ir jāpierāda skatēs. Un skates uzliek dejot to, ko norāda virsvadība.


Ar vadītājas neatlaidību, izturību un pašvaldības finansējumu esam sagādājuši skaistus Vidzemes novada tautas tērpus.


Sasniegumi

XXVI Vispārējos Latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos dejojām kā 3. vietas laureāti. Kolektīva tālākais brauciens bijis uz starptautisko folkloras festivālu Maķedonijā.
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums