.

Iniciatīvu parāde "Laiks labiem darbiem!"

iesūtīts: 2021.09.29 17:27
Arī šī gada oktobrī Madonas bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar novada pašvaldību, aicina Madonas novada vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus, ģimenes un bērnu, jauniešu neformālās grupas visu oktobri veikt sabiedriski lietderīgus darbus, iesaistoties iniciatīvu parādē “Laiks labiem darbiem!”.

Dalībnieki aicināti no 2021. gada 1. oktobra līdz 31. oktobrim īstenot dažādas pilsoniskās līdzdalības aktivitātes un labos darbus gan izglītības iestādes ietvaros, gan sadarbībā, vietējā kopienā. Veiktās darbības var aptvert visdažādākās jomas, taču pamatideja ir radīt iespējas iesaistīties ikvienam un motivēt darīt jēgpilnu un nozīmīgu darbu savai izaugsmei un sabiedrībai. Labie darbi veicami ne tikai atsevišķu pasākumu formātā, bet uzmanība pievēršama arī sistemātisku sociāli atbildīgu līdzdalības aktivitāšu norisei ikdienā.

Tas, ko lietderīgu paveikt, ir pašu ziņā - doties uz dzīvnieku patversmi, apciemot vientuļu kaimiņu, palīdzot dārza darbos, sakopt skolas apkārtni vai stādīt kokus. Idejas var būt visdažādākās.

Atalgojums par sirdsdarbiņiem, parasti, ir līdzcilvēku pateicība un gandarījums par padarīto, taču šoreiz tas var būt arī kas taustāmāks. Ekspertu komisija piecu cilvēku sastāvā, atbilstoši kritērijiem, izvērtēs komandu iesūtītos labo darbu aprakstus un noteiks galvenās, kā arī specbalvu īpašniekus. Savs vārds būs sakāms arī sociālās vietnes Facebook lietotājiem, kuri piešķirs skatītāju simpātiju balvu.


NOLIKUMS >>>>ŠEIT

PIETEIKUMA VEIDLAPA >>>>> ŠEIT

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums