Degumnieku pamatskolai ir piešķirts eTwinning skolas statuss

iesūtīts: 2023.06.13 15:56
Degumnieku pamatskolai uz diviem gadiem piešķirts eTwinning Skolas statuss, kas apliecina iestādes augstos sasniegumus starptautisku projektu īstenošanā, eDrošībā, kā arī ieguldījumu pedagogu digitālās pratības pilnveides veicināšanā

Kopš 2018.gada eTwinning Eiropas skolu sadarbības tīkls skolām, kurās darbojas aktīva skolotāju komandas, kas īsteno projektus un papildus skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību, piešķir “eTwinning Skola” statusu. Saistībā ar pāreju uz jauno eTwinning platformu 2022. gadā šis status netika piešķirts. 
Šogad “eTwinning Skola” statusu pēc rūpīgas atlases uz diviem gadiem saņēma 26 Latvijas vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestādes, tostrap arī Degumnieku pamatskola.
Lai kļūtu par “eTwinning Skolu”, vērtē skolotāju aktivitātes ne tikai eTwinning projektos un pašā kopienā, bet arī skolas sagatavotību interneta drošības jautājumos, digitālās pratības veicināšanā, kā arī pedagogu profesionālo pilnveidi attiecīgajās jomās, skolotāju sadarbību un skolēnu kā iesaisti skolas aktivitātēs, projektu plānošanā un īstenošanā. 2018.gadā statusu piešķīra 24 skolām, 2019. gadā – 10, 2020.gadā – 25, 2021.gadā – 22, bet šogad 26. Skolām statuss tiek piešķirts uz 2 gadiem. Visas skolas saņems “eTwinning Skola” plāksnes, kas apliecina skolas izcilos rezultātus iepriekš minētajās jomās.

 Avots: etwinning.lv
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2023 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums