Izvēlne

MARTĀ iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem notiks DZELZAVĀ, SARKAŅOS un CESVAINĒ

iesūtīts: 2023.03.03 08:14
Madonas novada pašvaldība 2023. gadā organizē tikšanos ar katra Madonas novada pagasta, apvienības kā arī Madonas pilsētas iedzīvotājiem. Pirmās tikšanās februārī tika aizvadītas Barkavas un Ošupes pagastos. Martā tās turpināsies Dzelzavas un Sarkaņu pagastos, kā arī Cesvaines apvienībā.

Tikšanās mērķis – informēt pašvaldības iedzīvotājus par šī brīža aktuālajiem un plānotajiem darbiem (administratīvi teritoriālās reformas rezultāti, atbalsta pasākumi, pakalpojumu pieejamība, teritorijas attīstība un teritorijas plānojumu u.c.), kā arī uzklausīt iedzīvotāju priekšlikumus par pašvaldības darbu un iespējām to uzlabot. 

Ar iedzīvotājiem tiksies Madonas novada pašvaldības vadība, vietējās pārvaldes vadība, kā arī jomu speciālisti, kas iedzīvotājus informēs par situāciju novadā pēc Administratīvi teritoriālās reformas, sociālo pakalpojumu grozu novada iedzīvotājiem, plānotajām un realizētajām investīcijām novadā un katrā no pagastiem pieejamo atbalstu iedzīvotāju iniciatīvām, brīvā laika aktivitāšu piedāvājumu, bērnu un jauniešu, kā arī multifunkcionālo centru darbību un atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbībai Madonas novadā, iedzīvotāju iespējām līdzdarboties pašvaldības darbā, gan ziņojot par problēmām, gan piedaloties aptaujās, kā arī iesaistoties Madonas novada teritorijas plānojuma izstrādē. 

Savukārt, pagastu un apvienību pārvalžu vadītāji tikšanās gaitā sniegs plašāku informāciju par plānotajiem darbiem un aktivitātēm to atbildības teritorijās.
 

Tikšanās ar pašvaldības pārstāvjiem MARTĀ tiks rīkotas:

14.03.2023. plkst.18:00 – Dzelzavas kultūras namā, Ozolu iela 1, Dzelzava, Dzelzavas pagasts, Madonas novads;

21.03.2023. plkst. 18:00 - Sarkaņu pagasta multifunkcionālajā centrā “Logs”, J.Ramaņa iela 4, Biksēre, Sarkaņu pagasts, Madonas novads;

28.03.2023. plkst.18:00 – Cesvaines kultūras nams, Pils iela 8, Cesvaine, Madonas novads.

Aicinām iedzīvotājus šo iespēju izmantot un apmeklēt tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, būt aktīviem gan piedaloties pasākumā, gan uzdodot sev interesējošos jautājumus klātienē. Vienlaikus aicinām jautājumus iesūtīt jau iepriekš uz e-pastu egils.kazakevics@madona.lv.


Informāciju sagatavoja: Egils Kazakevičs, Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

 
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums