PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2021.09.01 līdz 2021.09.30

Filmas “Tizlenes’ radošā komanda viesosies Madonā

Pavisam nesen uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāca Martas Elīnas Martinsones jauniešu komēdija "Tizlenes”. Tos, kuri vēl nav paspējuši noskatīties filmu “Tizlenes’ uz lielajiem ekrāniem, filmas radošā komanda aicina darīt 5.septembrī plkst. 18:30, kad kinoteātrī “Vidzeme” viesosies filmas radošā komanda. Tikšanās laikā būs iespējams uzzināt vairāk par filmas tapšanu, filmēšanas norisi un uzdot sev interesējošus jautājumus.
iesūtīts: 03.09.2021lasīt tālāk

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises televīzijā

Latvijas Televīzija ar prieku un atbildību no 18. septembra atspoguļos Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises, aicinot mazus un lielus skatītājus pie ekrāniem piedzīvot svētkus, just līdzi dažādu žanru mūzikas un dejas koncertu un koncertfilmu dalībniekiem. Dažādās aktivitātēs iesaistījies arī kupls pulks Madonas novada bērnu un jauniešu.
iesūtīts: 17.09.2021lasīt tālāk

Madonas kinoteātris “VIDZEME” - Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) filiāle

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) šoruden, no 14. līdz 24. oktobrim, aicinās skatītājus gan Rīgā, gan visā Latvijā pievienoties jau astotajam festivāla gadam – kino baudītāju maņām tiks nodotas vairāk nekā 100 filmas, kas izvietotas 10 tematiskās sadaļās, tostarp 5 konkursu programmās. Gaidāmas gan daudzskaitlīgas pašmāju autoru, gan starptautisku kino zvaigžņu snieguma nacionālās pirmizrādes, augstvērtīga pasaules kino festivālu filmu izlase, kā arī plaša programma gan bērniem, gan īsfilmu formāta cienītājiem.
iesūtīts: 17.09.2021lasīt tālāk

Tikšanās ar filmas "Bedre" režisori Daci Pūci Madonā

Filmas pirmizrāde Madonas kinoteātrī “Vidzeme” notiks piektdien, 24.septembrī plkst.19.00 klātesot arī filmas režisorei Dacei Pūcei, kas pēc filmas noskatīšanās priecāsies aprunāties ar skatītājiem un iepazīstināt ar filmas tapšanas aizkulisēm.
iesūtīts: 24.09.2021lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika