PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Arhīva ieraksti

Parādīti ieraksti laikā no 2021.10.01 līdz 2021.10.31

Piektdienas vakars Madonā ar Latvijas un Francijas vadošajiem džeza mūziķiem

Turpinot Madonas novada pašvaldības un Francijas institūta Latvijā ilggadējo sadarbību, piedāvājam Madoniešiem un viesiem baudīt neaizmirstamu augstas klases džeza mūzikas koncertu. 8. oktobrī plkst. 19.00 Madonas pilsētas kultūras namā Džeza mūzikas vakarā uzstāsies šī brīža vadošie džeza mūziķi gan Francijā gan Latvijā - Sclavis-Pifarély-Courtois Trio (Francija) un ilggadēji džeza mūzikas pazinēji - Kristaps Vanadziņš Trio (Latvija).
iesūtīts: 04.10.2021lasīt tālāk

Noteikumi muzeja pakalpojuma izmantošanai klātienē no 11. oktobra

Lai visā sabiedrībā ierobežotu cilvēku fizisko kontaktu skaitu un izvairītos no liekas pulcēšanās, no 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē varēs saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Jaunie noteikumi attiecas arī uz visām Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ēkām, kurās pieejami pakalpojumi klātienē: 1. Madonas muzeja Izstāžu zāles (Skolas iela 10), 2. Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuve Sarkaņos 3. Haralda Medņa Dziesmu svētku skola Praulienas pagastā.
iesūtīts: 11.10.2021lasīt tālāk

Video pirmizrāde: "Citādi Dziesmu svētki" Vidzemē

Šogad tradicionālie Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiek neierastā laikā un formātā. Aicinām kopā ar LMT Viedtelevīziju noskatīties dokumentālo stāstu cikla "Citādi Dziesmu svētki" jaunāko sēriju par svētku dalībniekiem Vidzemē – Burtniekos, Dikļos, Smiltenē, Jaunpiebalgā un Madonā.
iesūtīts: 14.10.2021lasīt tālāk

Kopdarbībā ar UNESCO

Šogad aprit 30 gadi, kopš dibināta UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, kas sekmīgai programmu darbībai ir izveidojusi sadarbības institūciju tīklus, kurā līdztekus citām darbojas 15 atmiņu institūcijas, kas glabā UNESCO programmas “Pasaules atmiņa” dokumentāro mantojumu.
iesūtīts: 26.10.2021lasīt tālāk
© 2008-2022 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Piekļūstamības paziņojums