.

Vebinārs “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”

iesūtīts: 2023.11.21 16:36
Liepājas Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs sadarbībā ar EPALE platformu, Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultāti un Biznesa vadības koledžu 2023.gada 23.novembrī no plkst.16.00–18.40 organizē vebināru “No idejas līdz uzņēmējdarbībai”, kurā būs iesēja iedvesmoties un dzirdēt pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības pieredzes stāstus.

 Informācija būs noderīga visiem, kuri kādreiz domājuši radīt savu unikālo produktu vai pakalpojumu, to pārdot citiem, kļūt par uzņēmēju vai vienkārši dzirdēt citus pieredzes stāstus. Vebināra laikā būs iespēja dzirdēt sešus pieredzes stāstus par to, kā no idejas izveidot uzņēmējdarbību un kļūt pašam par sava laika noteicēju, būs iespēja arī uzzināt, kas ir platforma EPALE un kā to var izmantot ideju ģenerēšanā un jaunu zināšanu apguvē, kas var palīdzēt uzņēmējdarbības attīstībā.

1. stāsts “Varbūt “veiksmes stāsts””

Toms Beķeris, jaunais uzņēmējs. Šis stāsts būs par personīgo pieredzi kā uzsākt uzņēmējdarbību, par mērķu izvirzīšu, uzdrīkstēšanos, kļūdām un motivāciju! Par to, ka studijas var palīdzēt arī uzņēmējdarbības uzsākšanā.

2. stāsts “Kā noticēt sev?”
Baiba Griezīte, zīmola Saules zīmes masāžas ziepes izveidotāja. Šis būs stāsts par to, kā noticēt sev un saviem sapņiem. Par to kā ieklausīties kritikā un mācīties no tās, kā arī kur rast iedvesmu darīt vēl vairāk.

3. stāsts “Viss sākas ar ideju”
Raimonds Jurģelis, uzņēmuma “Bruntor” dibinātājs. Šis būs stāsts par ideju - kā tā radās, kā mainījās laika gaitā un kā kļuva par biznesu. Bruntor ir nākotnes mobilitātes risinājumi gan ikdienai, gan sportam, gan izklaidei.

4. stāsts “Iespējas ir vienmēr”
Ineta Lastovska, skaistumkopšanas salona “Inlux” īpašniece. Šis būs stāsts par iespējām! Kā uzskata Ineta, tad, katra diena ir jaunu iespēju bagāta un ir vienkāršs algoritms panākumiem: SAPŅI+IDEJA+DARBĪBA!

5. stāsts “ Vairāk nekā rīta kafija”
Daniela Solovjova – Vlasova, zīmola “Kafijas kalendārs” izveidotāja. Šis būs stāsts par to, kā ikdienišķu produktu pārvērst pieredzē un zināšanās! Un kā produktu padarīt īpašu un aizraujošu - ikdienišķā rīta kafijas rutīna kā svētki.

6. stāsts “ Otrā, bet savādāka dzīve stikla pudelēm”
Līga Agruma, www.iededzsveci.lv īpašniece un sveču ražotāja. Stāsts par to, kā brīvā laika nodarbošanās pārtop uzņēmējdarbībā un kādas prasmes ir jāapgūst, ja esi mazais uzņēmējs, kurš darbojas viens pats.

Vebināra norise: tiešsaistes platformā Zoom, pieslēgšanās saite tiks nosūtīta katram dalībniekam individuāli.

Pieteikšanās anketa.
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2024 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »
Datu privātuma politika · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes · Piekļūstamības paziņojums