Izvēlne

Darbs jauniešiem vasaras mēnešos!

Uzņēmēj, piesaki darba vakanci jaunietim!

Šī gada vasaras mēnešos, laika posmā no 1. jūnija līdz 31. augustam, Madonas novada pašvaldība īstenos projektu “Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve”. Projekta ietvaros pašvaldība līdzfinansēs 35 darbavietas Madonas novada uzņēmumos, kas tiek piedāvātas/ir izveidotas jauniešiem vasaras periodā. Madonas novada pašvaldības finansējums 1 darba devējam tiek piešķirts minimālās mēneša darba algas - EUR 430 apmērā par 1 jaunieša normālā darba laika ietvaros nostrādātajām stundām.

Darba devējiem vakantās darbavietas pieteikumu projektam jāiesniedz elektroniski no 2020. gada 16. marta līdz 9. aprīlim (ieskaitot), aizpildot projekta nolikuma 1. pielikumu, un nosūtot to Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļai uz e-pastu ilze.vogina@madona.lv, ar norādi “Projektam - Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve”. Informācija par projekta norises kārtību un termiņiem, kā arī darba devēju pieteikuma veidlapa pieejama www.businessmadona.lv.

Vasaras darbu vakanču piedāvājums 2020. gada 16. aprīlī tiks publicēts mājas lapā www.businessmadona.lv un www.madona.lv sadaļā “Uzņēmējdarbība”, un jaunieši varēs iesniegt pieteikumus izsludinātajām darba vakancēm laikā no 2020. gada 16. aprīļa līdz 10. maijam.Kontaktinformācija: Ilze Vogina

Attīstības nodaļas vecākā speciāliste uzņēmējdarbības jomā

T: 20204906

e-pasts: ilze.vogina@madona.lv

Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »