MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


Pirmdiena, 19. augusts
00:00

Vārda dienas: Melānija, Imanta

SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM
Madonas novads piedāvā
Vairāk
Kopsavilkums
 • VIDEO. Madonas novada pašvaldības prioritārās aktualitātes 2019
  Stāsts par pašvaldības šī brīža prioritātēm - par tikko uzsāktajiem un veiksmīgi turpināmajiem darbiem - par izveidotajiem uzņēmējdarbības atbalsta mehānismiem, par industriālās zonas attīstību Sauleskalnā un Madonas pilsētas centrā, par lauku ceļu sakārtošanu, par atbalstu jaunā tiesu nama...
 • TE IR DARBS!
  Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Kastanītis" aicina darbā mūzikas skolotāju
 • TE IR DARBS!
  Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā ģeogrāfijas (7.-9.klasēs un 11.klasē) un ekonomikas (11.klasē) skolotāju (9 kontaktstundas).
 • TE IR DARBS!
  Kusas pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā mūzikas skolotāju.
 • Veselības veicināšanas dienas nometne Ļaudonā
  Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros vasaras brīvlaikā tiek piedāvāta nometne bērniem no 7 - 10 gadu vecuma Ļaudonā.
 • Lekciju kurss par sirds slimību un onkoloģijas profilakses pasākumiem un garīgās veselības veicināšanu Madonā
  Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros tiek piedāvāts lekciju kurss par sirds slimību un onkoloģijas profilakses pasākumiem un garīgās veselības veicināšanu. Šoreiz Madonā.
 • “Mežs ir tavs stadions” – lieliska iniciatīva fizisko aktivitāšu un dabas mīļotājiem!
  Patīkams jaunums ikvienam, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, izmēģināt orientēšanās sporta burvību un iepazīt Latvijas dabu - Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”.
 • Iespēja pieteikties pie ārstiem - speciālistiem
  Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis", Blaumaņa 19, Madona nevalstiskās organizācijas "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros bebīšu skoliņa "Asniņš"...
 • Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos
  Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
 • Šogad vienkārtas virsmas apstrādi veiks uz 101 valsts autoceļa
  Satiksmes drošības uzlabošanai šogad VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi plāno veikt uz 101 valsts autoceļa 136 km garumā. Virsmas apstrādes darbus plānots veikt atsevišķos autoceļu posmos 820 tūkstošu kvadrātmetru apjomā.
 • Atzīmējot dienesta desmitgadi, godināti NMPD darbinieki
  Atzīmējot desmit gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), jūlija sākumā svinīgā ceremonijā NMPD sveicis savus darbiniekus no visas Latvijas. Pasniedzot apbalvojumus, dienesta direktore Liene Cipule teica paldies par darbu brigāžu mediķiem,...
 • VUGD veiks iedzīvotāju aptauju par ugunsdrošību
  Lai sekmētu ugunsdrošības uzlabošanos valstī, no 1.augusta līdz 31.oktobrim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) veiks dzīvojamo māju iedzīvotāju aptauju un konsultēs par ugunsdrošību dzīvesvietās.
 • TE IR DARBS!
  Bērzaunes pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā mūzikas skolotāju.
 • No 2020.gada 1.janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas
  Nākamā gada 1.janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības – visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.
 • Vairāk ziņu

Pašlaik MadonāAtjaunošanās laiks: ~6s

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »