Izvēlne

Piesaki dalību pasākumā “Darba birža+ ”!

Aicināti darba devēji, kas meklē darbiniekus, un darbinieki, kas meklē vakances Madonas novadā un apkārtnē.
Šī gada 21. februārī, plkst. 13:00 LIAA Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un biedrību “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” organizē pasākumu “Darba birža+”. Tajā runāsim par darba tirgus izaicinājumiem, ko šobrīd piedzīvo gandrīz visi reģiona uzņēmumi, kā arī piedāvāsim iespēju neformālā gaisotnē tikties darba devējiem un darba ņēmējiem.

Pasākums sāksies plkst. 13:00 ar Daces Helmanes, biedrības “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” vadītājas, ilgtspējas un darba vides ekspertes, pasniedzējas un atbildīga biznesa aktīvistes, vadītu lekciju par darba vides tendencēm. Dace Helmane atklās uzņēmumu labo praksi cilvēkresursu jautājumos un stāstīs par risinājumiem moderno darba vides izaicinājumu novēršanai. Lekcijai sekos LIAA Madonas biznesa inkubatora un Madonas reģiona uzņēmumu vakanču prezentācijas. Katrs uzņēmējs īsi prezentēs savu biznesu un pastāstīs par vakancēm, kas šobrīd viņiem aktuālas. Pēc katras vakances prezentācijas tiks dots brīdis jautājumiem.

Noslēgumā tiek plānotas speciālistu prezentācijas, tā būs iespēja visdažādāko jomu speciālistiem, kuri meklē darba iespējas Madonā, pastāstīt par savām kompetencēm. Pasākumā piedalīsies vairāki jaunie uzņēmēji un, iespējams, kāds no viņiem vēl nav izlēmis par konkrēta speciālista piesaisti savam uzņēmumam, bet veiksmīga prezentācija viņu varētu pārliecināt. Pēc pasākuma darba devēji un darba ņēmēji varēs apspriest sadarbības iespējas un dibināt vērtīgus kontaktus.

“Darba birža+” nākotnē tiek plānots kā ikgadējs pasākums, lai veicinātu darba tirgus problēmu risināšanu Madonas reģionā. Šogad plānots, ka pasākumā piedalīsies LIAA Madonas Biznesa inkubatora uzņēmumi, kas pārstāv informācijas tehnoloģiju un programmēšanas, dažāda veida ražošanas, kokapstrādes u.c. nozares. Uz pasākumu tiek aicināti darba ņēmēji no tuvākās apkārtnes - Madonas, Lubānas, Ērgļiem, Cesvaines, Varakļāniem un citiem reģioniem, kā arī visi interesenti, kuriem svarīga cilvēkresursu tēma. 


Šobrīd piedāvātās vakances:

1.       Darbs pārtikas ražotnē, saldumu ražošanas uzņēmums.

2.      Darbs ražotnē, alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmums.

3.      Darbs metālmateriālu metinātājam, metināšanas uzņēmums SIA “WeldDeko”.

4.      Darbs datordizainerim un maketētājam, reklāmdrukas uzņēmums (gabaldarbs, samaksa par padarīto).

5.      Darbs mēbeļu izgatavotājam, mēbeļu un iebūvēto virtuves iekārtu ražošanas uzņēmums SIA “TavaVirtuve”.

6.     Darbs ražotnē, gaļas pārstrādes uzņēmums.

7.      Darbs programmētājam, CRM un ražošanas sistēmu programmēšanas uzņēmums SIA “Phase IT”.

8.     Darbs tāmētājam, koka kempinga māju un koka pirts māju ražošanas uzņēmums SIA “Timber ART” (pus slodze).

9.      Darbs tāmētājam, koka karkasa māju ražošanas uzņēmums SIA “MittHus” (pus slodze).

Programmā:
13:00 – 14:30 – Daces Helmanes lekcija par darba vides tendencēm, uzņēmumu labo praksi cilvēkresursu jautājumos un risinājumiem moderno darba vides izaicinājumu novēršanai
15:00 – 17:00 – Madonas novada, apkārtējā reģiona un LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumu vakanču prezentācijas
17:00 – 17:30 – kafijas pauze
17:30 – 18:30 – darba ņēmēju un speciālistu prezentācijām, kurās viņi stāstīs par savām kompetencēm
17:30 – 18:30 – tīklošanās
Norises vieta: Blaumaņa iela 3, Madona (Madonas biznesa inkubatora telpās)

Plašāka informācija, iespēja pieteikt vakances (arī uzņēmumiem, kas nav LIAA Madonas biznesa inkubatorā), un savu, kā speciālista prezentāciju, ir iespējama līdz 19.02.2020. Anete Urka, Vecākā projektu vadītāja - Tālr. 22443812, LIAA Madonas biznesa inkubators, Blaumaņa iela 3, Madona.
Pieteikšanās pasākumam līdz 19. februārim: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/uznemeju-un-darba-nemeju-tiksanas-darba-birza-madona
Kontaktpersona: Anete Urka, LIAA Madonas biznesa inkubators, Vecākā projektu vadītāja, anete.urka@liaa.gov.lv; +37122443812
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »