2. oktobrī Madonā atklās skeitparku

iesūtīts: 2020.09.30 09:27
Šo piektdien, 2. oktobrī, pulksten 15.00, Gaujas ielā 33, Madonā, notiks pasākums, kuru liela daļa Madonas un Madonas apkārtnes aktīvo jauniešu gaida ar nepacietību – skeitparka atklāšana.

Paraugdemonstrējumus un meistarklases, atklājot Madonas skeitparku, sniegs 2019. gada Baltijas skeitborda līgas čempions un ilggadējs boards.lv komandas braucējs Artūrs Bogdanovičs, kā arī viens no labākajiem skrejriteņu frīstaila (scoot freestyle) braucējiem Latvijā - Taktika.lv komandas braucējs Reinis Garbulis.

Jāatgādina, ka projekta “Skeitparka izbūve Gaujas ielā 33, Madonā, Madonas novadā” īstenošanu Madonas novada pašvaldība uzsāka jau 2019. gada nogalē. Projekta mērķis - izveidot mūsdienīgu skeitparku, lai veicinātu jauniešu brīvā laika jēgpilnu pavadīšanu un iedzīvotāju aktīvās atpūtas iespējas, veicinot ekstrēmā sporta veidu (BMX, skeitborda, skrituļslidošanas) attīstību Madonas novadā.

Projekta ietvaros ir izbūvēti skeitparka konstrukciju pamati un uzstādītas sertificētas skeitparka konstrukcijas. Skeitparka laukuma izbūves darbus veica SIA “City playgrounds” par kopējo summu 64 161,46 eiro, t.sk. pievienotās vērtības nodoklis.

Piedalīties Madonas skeitparka atklāšanā laipni aicināts ikviens skrituļotājs!

Informāciju sagatavoja: Madonas novada pašvaldības Attīstības nodaļa

   
Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »