Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina!

iesūtīts: 2020.08.10 11:45
Biedrība "KASTANĪTIS - BĒRNIEM" bebīšu skoliņa "Asniņš" piedāvā nodarbības māmiņām un jaunajiem vecākiem.

To uzdevumi ir:

  1. Sniegt iespēju topošajām māmiņām, jaunajām māmiņām un viņu atbalsta personām, tai skaitā sociālā riska grupām integrēties sabiedrībā, rast risinājumus aktuālām problēmām un daļēji novērst to cēloņus.
  2. Sniegt psiholoģisku atbalstu un speciālistu palīdzību ( mikrologopēda, pediatra, ģimenes psihoterapeita, fizioterapeita, mūzikas terapeita, smilšu terapeita, fitoterapeita, fitnesa trenera,  kinestētiskā hendlinga speciālista, ginekologa, dūlas u.c. speciālistu lekcijas).
  3. Dot iespēju jaunajiem vecākiem tikties un dalīties pieredzē un attīstīt viņu prasmes bērnu kopšanā un attīstības veicināšanā.
  4. Dot iespēju bērniem jau no mazotnes būt kopā ar vienaudžiem. 

Nodarbības notiek Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes  ,,Kastanītis” teritorijā , Blaumaņa 19, Madonā. Nelabvēlīgos laika apstākļos - J. Norviļa Madonas Mūzikas skolas telpās.

14.08.2020.  -  tikšanās ar Madonas slimnīcas diplomētu fizioterapeiti Vitu Gravu. 

Hendlings (no angļu val. handling) ir metode, kas māca, kā pareizi turēt un darboties ar jaundzimušo. Šis jēdziens ietver pareizu zīdaiņa ģērbšanu, nešanu, celšanu, turēšanu, tātad, pareizu ikdienas darbību veikšanu. No tā, kā vecāki aprūpē, darbojas un pat pieskaras bērnam, ir atkarīga jaundzimušā bērna fiziskā un garīgā attīstība. Pareizu hendlingu vajadzētu pielietot ikvienam, kuri ikdienā piedalās mazuļa aprūpē, ieklausīsimies fizioterapeites redzējumā .  


Ārija Logina k.t. 26456234  

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »