Ūdens aerobikas nodarbības Ošupē veselības projekta ietvaros

iesūtīts: 2018.06.25 17:25
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros tiek piedāvātas ūdens aerobikas nodarbības Ošupes pagastā.

Vingrošana ūdenī jeb ūdens aerobika ir teju vai universāls sporta veids, kas piemērots visiem. Aerobika ūdenī ir gan dziedējoša, gan stiprinoša. Ar nodarbībām ūdenī ieteicams nodarboties, sākot no dzimšanas un beidzot ar veselīgu vecumu, īpaši tiem, kam ir sirds kaites, liekais svars. Apmeklējot trenažieru zāli, ir jāseko līdzi fiziskajai slodzei, bet iekāpjot baseinā, var paļauties uz sevi, savām sajūtām un rotaļāties. Lai arī situācija ir lojāla pret muguru, ir jāseko līdzi kustību kvalitātei un pašsajūtai. 

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »