Riteņbraukšana Barkavā veselības projekta ietvaros

iesūtīts: 2018.06.11 17:00
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros tiek turpinātas riteņbraukšanas nodarbības. Šoreiz velo takās aicinām Barkavas puses ļaudis.

Riteņbraukšana ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Ik dienu minot pedāļus un pavadot laiku svaigā gaisā, cilvēks stimulē savu sirds veselību, muskuļu spēku un koordināciju. Turklāt velosipēdu lietotāji vairāk relaksējas, neizjūt tik lielu stresu un uztraukumu. Tas ir lielisks veids kā pārvarēt ikdienas rutīnu, jo vari izvēlēties dažādus braukšanas maršrutus. Ļoti veselīgi pēc sēdoša biroja darba izbraukt kādu līkumu vairāk. Aizstājot automašīnu izmantošanu, riteņbraucēji samazina risku daudzām veselības problēmām, kas ir saistītas ar aptaukošanos un bezdarbību.

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa

Pārsūti Draugiem.lv Pārsūti Facebook Pārsūti Twitter Pārsūti LinkedIn
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »