BK MADONA/BJSS LBL3 čempionātā

iesūtīts: 2019.10.28 13:24
BK MADONA/BJSS LBL3 čempionātā jau aizvadījusi 4 spēles. Bilance visai labai- 3 uzvaras un 1 zaudējums.

17.oktobrī Madonā uzņēmām SK Rūjiena komandu. Šajā spēlē izdevās uzvarēt katrā ceturtdaļā, līdz ar to izcīnīta stabila uzvara 91:68 (E.Pētersons 21, E.Malta 15, N.Skripka 14, J.Mednis 13, E.Skuja 10, K.Bitels 8, A.Šilinskis 3, R.Zemītis 3, G.Vizāns 2, D.Sakne 2 punkti).

24.oktobrī uzņēmām BK Daugavpils novads komandu. Spēles sākums bija gauss, miegains un iekrāts 8 punktu deficīts, bet puiši spēja mainīt spēles gaitu jau 1.ceturtdaļā, kura noslēdzās neizšķirti , un spēles gaitu turpināja stabili turēt savās rokās līdz spēles beigu signālam. Izcīnīta trešā uzvara 74:58 (J.Mednis 16, G.Vizāns 10, N.Skripka 8, E.Pētersons 8, K.Bitels 7, E.Malta 7, T.Holsts 6, E.Skuja 6, N.Romanovskis 4, D.Sakne 2 punkti).

BK MADONA/BJSS nākošās spēles aizvadīs izbraukumā- 1.novembrī pret SC Rugāji, 15.novembrī pret Balvu sporta skola, bet 21.novembrī Madonā plkst.20.00 pret Jēkabpils lūši/Sporta centrs.

Lielu paldies sakām mūsu atbalstītājiem – veikalam „Papīrs”, krodziņam „Šlāgeris”, BN „Kurši” un līdzjutējiem! Tiekamies 21.novembrī!