Aicina palīdzēt ģimenēm, kuru bērniem nav datora mācībām

Latvijā joprojām ir ģimenes, kurās skolas vecuma bērniem nav piemērotu apstākļu mācībām attālināti. Lai mācību process notiktu kvalitatīvi un efektīvi, ir nepieciešams dators. Daudzās Latvijas ģimenēs ir tikai viena, vai pat neviena elektroniskā ierīce uz vairākiem ģimenes locekļiem.
iesūtīts: 02.04.2020lasīt tālāk

Atver Latvijas universitātes durvis attālināti!

Latvijas Universitātes (LU) fakultātes plāno atvērt savas durvis attālināti un iepazīstināt visus studēt gribētājus ar fakultāšu studiju vidi, mācībspēkiem un studentiem jau pavisam drīz. Visas 13 LU fakultātes ir izplānojušas, kādā veidā skolēni un citi interesenti varēs iepazīt attiecīgo fakultāti, “izstaigāt” līdzi mācībspēkiem un studentiem, kā arī uzdot interesējošus jautājumus.
iesūtīts: 03.04.2020lasīt tālāk

Informācija par koronavīrusa COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem izglītības iestādēs

Publicējam svarīgākos informācijas avotus par koronavīrusa COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem izglītības iestādēs. Valstī izsludinātajā ārkārtējā situācijā izglītības iestādes vadītājs patstāvīgi, piemēram ar rīkojumu, nosaka mācību darba organizāciju, tostarp izmantojamās mācību platformas, sociālos tīklus, mācību darba formas, apgūstamās tēmas u.tml.
iesūtīts: 19.03.2020lasīt tālāk

Etwinning profesionālās pilnveides iespējas

ETwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un veicina pedagogu profesionālo pilnveidi.
iesūtīts: 10.03.2020lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »