Karstas diskusijas par saliedētu sabiedrību

iesūtīts: 2019.10.17 17:25
16.oktobrī Madonā tika aizsāktas Valmieras novada fonda sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju organizētās diskusijas par saliedētu sabiedrību.

Galvenie diskusiju temati starp labi paredzamajiem - tādiem kā sociālā nevienlīdzība, diskriminācija, atšķirības starp lielpilsētām un provincēm, bija arī šādi - nepieciešamība stiprināt informatīvo telpu, atbalstīt reģionālos medijus, pastiprināt latviešu valodas apguvi un pilsonisko izglītību skolās, mazināt digitālo plaisu starp paaudzēm, veicināt sabiedrības aktīvāku līdzdalību un iesaisti dažādu procesu norisēs u.c.

Diskusijas - spraigas, 3 stundas garas; ieteikumi - daudz un spēcīgi!

Lai gan ar savu klātbūtni diskusijā nepiedalījās un nozares skaidrojumu uz jautājumiem nesniedza neviens Kultūras ministrijas pārstāvis, ceram, ka diskusijas laikā tapušie problēmu risinājumi un citi priekšlikumi tiks apkopoti un nodoti tālāk Kultūras ministrijai Saliedētas sabiedrības pamatnostādņu izstrādāšanai. Jo pamatnostādnes noteiks, kādi sabiedriskie procesi tiks veidoti Latvijā pēc 2021.gada.Informāciju sagatavoja: Ilze Riekstiņa
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »