Nūjošana Madonā veselības projekta ietvaros

iesūtīts: 2018.04.26 14:10
Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 tiek turpināta uzsāktā aktivitāte - nūjošana. Šoreiz Madonā.

Soļošanu pa parciņu ar nūjām, bet bez slēpēm, sauc par “nordic walk” jeb nūjošanu. Tas ir populārs fitness, ar kuru šobrīd ir pārņemta visa pasaule. Domājat ka nūjošana ir muļķības un lieka laika šķērdēšana? Taču nūjošanas atbalstītāji apgalvo, ka kopš tā laika, kad viņi sāka ar to nodarboties, jūtas daudz labāk un met nost svaru! 

Projekts “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” tiek īstenots “darbības programmas “izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. Specifiskā atbalsta mērķa “uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. Pasākuma “kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. Pasākuma “pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Projekts tiks īstenots no 2017. – 2019.gadam.

Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Madonas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.Informāciju sagatavoja: Indra Veipa, projekta sabiedrisko attiecību koordinatore
Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »