AS “BALTICOVO” Madonā atklāj Latvijā pirmo lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietni

Sperot būtisku attīstības soli un domājot par patērētāju vēlmēm, AS “Balticovo" atklāj Latvijā pirmo lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietni. Madonas brīvās turēšanas vistu novietnē ir 20 000 putnu, kuriem ir pieejams astoņus hektārus liels pastaigu laukums, katram putnam atvēlot četru kvadrātmetru platību. Šī ir pirmā lielizmēra brīvās turēšanas vistu novietne Latvijā.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Kalsnavas pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā bioloģijas, ķīmijas un fizikas skolotāju (skolotājus).
iesūtīts: 17.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Lazdonas pamatskola ar 2019.gada 1.septembri aicina darbā angļu valodas skolotāju un speciālo vai sociālo pedagogu.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 25.06.2019lasīt tālāk »

Izmēģinājuma projektam ir pozitīvi rezultāti

Kopš pērnā gada septembra Labklājības ministrija sadarbībā ar pašvaldībām ar Eiropas sociālā fonda līdzfinansējumu īsteno izmēģinājuma projektu, kura mērķis ir izmēģināt jaunu pieeju sociālo pakalpojumu finansēšanā - individuālo budžeta modeli. Projekta laikā 100 bērni ar invaliditāti un viņu ģimenes no 10 Latvijas pašvaldībām saņem individualizētu atbalstu - sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus.
iesūtīts: 11.07.2019lasīt tālāk »

TE IR DARBS!

Jāņa Simsona Madonas mākslas skola aicina darbā direktora vietnieku (-ci) mācību un audzināšanas darbā.
iesūtīts: 01.07.2019lasīt tālāk »

Piedalies “Stikla šķiratlonā” un bez maksas atbrīvojies no liekās stikla taras

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā AS “Latvijas Zaļais punkts” un veikaliem “top!” aicina piedalīties Vislatvijas “Stikla šķiratlonā”. Katram, kuram privātajā vai lauku mājā sakrājušās izmantotas un vairs nevajadzīgas stikla burkas vai pudeles, tagad ir iespēja tās bez maksas nodot savā dzīvesvietā. Visi projekta dalībnieki piedalīsies arī izlozē, kur varēs laimēt veikala “top!” dāvanu kartes.
iesūtīts: 27.06.2019lasīt tālāk »

Aicina uz bezmaksas apmācībām “Latvijas Kultūras vēstnieku vasaras nometne 2019”

Lai sniegtu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam pilnveidot sadarbību ar Latvijas dažādu tautību kopienām par kultūru un tās mijiedarbi ar minoritāšu kultūrām, veidojot starpkultūru dialogu, dažādu kopienu līderi no visas Latvijas tiek aicināti pieteikties bezmaksas izglītojošās apmācībās “Latvijas Kultūras vēstnieku nometne 2019”, kas notiks no 25. līdz 28. jūlijam Smārdes pagasta viesu namā “Kalna Žagari”. Nometni organizē biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Nacionālo kultūras centru.
iesūtīts: 08.07.2019lasīt tālāk »

PAŠVALDĪBA SKAIDRO 17. Decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrēšana

Ar 2019. gada 1. jūliju stāsies spēkā jauni Madonas novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 5 „Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Madonas novada pašvaldībā", kas papildina Ministru kabineta noteikumus Nr. 384 „Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu" (turpmāk - MK noteikumi).
iesūtīts: 01.07.2019lasīt tālāk »

Septembrī banku kodu kartes vairs nebūs spēkā; Madonā 1693 iedzīvotāju draud palikt ne tikai bez internetbankas, bet arī valsts e-pakalpojumiem

Līdz ar stingrākām ES prasībām attiecībā uz klientu digitālu autentifikāciju Swedbank jau 2019. gada 9. septembrī pilnībā pārtrauks kodu karšu izmantošanu. Pēc Swedbank jūnijā apkopotās statistikas par atlikušajiem kodu karšu lietotājiem, 1693 Madonas iedzīvotāju aizvien izmanto kodu kartes.
iesūtīts: 01.07.2019lasīt tālāk »

Pakalpojuma saņemšanas iespējas un izaicinājumi Individuālā budžeta modeļa izmēģinājumprojekta īstenošanā sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Madonas novada pašvaldības Sociālajā dienestā

Labklājības ministrija Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros kopš pērnā gada septembra īsteno individuālā budžeta modeļa izmēģinājuma projektu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai bērniem ar invaliditāti un viņu vecākiem. Izmēģinājuma projekta 9 mēnešu periods ir pagājis.
iesūtīts: 27.06.2019lasīt tālāk »

SIA “Madonas namsaimnieks” informē un atgādina

Atkritumu šķirošana aizvien kuplākam skaitam Latvijas iedzīvotāju kļūst par ikdienas paradumu. Plastmasas PET pudeles, stikla pudeles un burkas, baterijas un papīrs – šīs lietas ir katra kārtīga šķirotāja redzeslokā. Nereti, stāvot pie atkritumu šķirošanas konteineriem ar nedēļas laikā uzkrājušos ”bagātību”, nav nemaz tik viegli izšķirties, kurā konteinerā ko likt, lai gūtu pārliecību, ka sašķirotais nonāks pārstrādē. Tieši tādēļ SIA Madonas namsaimnieks vēlreiz atgādina par nepieciešamību atbildīgi izturēties pret pareizu atkritumu šķirošanu un rūpēties par to, lai šie atkritumi tiktu izmesti tieši tiem paredzētajos konteineros.
iesūtīts: 25.06.2019lasīt tālāk »

Policija aicina: Vasaras sezonā privātmājas un to teritorija īpaši jāsargā no nelūgtiem viesiem

Neaizslēgtas mājas, saimniecības ēkas, pagraba vai garāžas durvis, viegli atslēdzamas vai uzlaužamas slēdzenes, atvērti logi, dažādu vērtīgu mantu vai neaizslēgtas automašīnas atstāšana pagalmā, nenorobežota teritorija, ilgstoša īpašuma atstāšana bez uzraudzības, ir tika daļa iemeslu, kas veicina zādzību izdarīšanu no privātmājām un to teritorijām. Vasaras sezona parasti ir garnadžu iemīļotākais laiks, gan tādēļ, ka saimnieki atstāj bez pieskatīšanas savas lietas māju pagalmos, gan arī biežāk savus īpašumus atstāj bez uzraudzības ilgāku laika posmu. Lai nekļūtu par zādzības upuri, policija aicina atcerēties un ievērot dažus drošības padomus.
iesūtīts: 20.06.2019lasīt tālāk »

NO IDEJAS LĪDZ ELEKTRĪBAS PIESLĒGUMAM: AR KO SĀKT?

Ja esat iegādājies zemi un gatavojieties būvēt savu sapņu māju vai arī vēl tikai lūkojaties pēc nekustamā īpašuma, iespējams, apsverat domu par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu. Kā pie tāda tikt? Cik laika un naudas būs vajadzīgs? – Lūk, atbildes uz šiem un vairākiem citiem jautājumiem, kas jums palīdzēs vienkārši un ērti īstenot ideju par jauna elektrības pieslēguma ierīkošanu jūsu īpašumā.
iesūtīts: 19.06.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »